З 29 листопада по 3 грудня 2018 р. команда студентів Одеського національного економічного університету відвідала Республіку Білорусь та прийняла участь у щорічному конкурсі стартапів Pinsk Invest Weekend-11. Студенти факультетів економіки і управління підприємством та міжнародної економіки: Іваненко Ірина, Кучма Любов, Лекамцев Микита, Мрук Марина, Столяр Ніна, Чабан Владислав, Юдова Діана, під керівництвом д.е.н., професора Балджи М. Д. і к.е.н ., доцента Гейко Л. М., виграли в номінації «Краща команда проекту».

Завдяки ректору та викладачам Поліського державного університету одесити побували на екскурсіях в столиці країни – м. Мінську та відвідали м. Брест.