Засідання обласної науково-експертної ради при Одеській обласній військовій адміністрації за участю ректора ОНЕУ Анатолія Ковальова

3 травня 2022 року відбулось засідання обласної науково-експертної ради при Одеській обласній військовій адміністрації за участю ректора ОНЕУ Анатолія Ковальова. Темою наради виступало питання розвитку Одеської області в повоєнний час: незважаючи на те, що Стратегія розвитку регіону була затверджена на період до 2027 року, військове вторгнення на територію України змушує вносити корективи у затверджені плани та розробляти Стратегію відновлення економіки.
Основними напрямками розвитку були визначені агропромисловий комплекс Одеської області, транспортно-логістична інфраструктура та система енергозбереження. Наголошено на пошуку нових міжнародних партнерів і використанні грантової допомоги.
Анатолій Ковальов виступив із доповіддю щодо можливостей залучення наукового потенціалу регіону для розробки Стратегії розвитку в повоєнний час із залученням спеціалістів Одеського національного економічного університету та працівників інших ЗВО.
Разом ми відновимо нашу економіку та зробимо її ще потужнішою!
Слава Україні!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *