Круглий стіл «Про статистичну інформацію, статистичні видання та інформаційні можливості Головного управління статистики в Одеській області»

Шановні колеги, аспіранти та студенти!
Запрошуємо Вас до участі у засіданні круглого столу «Про статистичну інформацію, статистичні видання та інформаційні можливості Головного управління статистики в Одеській області», яке відбудеться у змішаному форматі 5 квітня 2023 року о 14:00в І корпусі в аудиторії 119 або у zoom-конференції:
Ідентифікатор конференції: 847 3100 7297

Код доступу: PKB2e0ZmПід час зустрічі фахівці Головного управління статистики ознайомлять учасників круглого столу з інформаційними можливостями органів державної статистики, із статистичними виданнями, методикою розрахунків статистичних показників.

Також планується обговорити питання, пов’язані з можливостями та порядком отримання статистичної інформації викладачами, аспірантами та студентами університету для використання в науковій роботі, при написанні дисертацій та дипломних робіт.

Дякую за співпрацю!