Безкоштовні онлайн курси з англійської мови для викладачів та студентів ОНЕУ від університету Аберіствіт (Великобританія)!

Шановні викладачі та студенти!

Згідно з підписаним Меморандумом між Одеським національним економічним університетом та Університетом Аберіствіт (Великобританія) розпочинаємо безкоштовні онлайн курси з англійської мови для викладачів та студентів ОНЕУ!

Заняття проводитимуться викладачами-носіями мови з університету Аберіствіт для викладачів та студентів з рівнем володіння іноземною мовою на рівні B1-B2!

Онлайн курси з англійської мови розпочинаються з 30 січня 2023 року та триватимуть по 31 травня 2023  (окрім періоду з 29 березня по 14 квітня). Організовуються дві групи: для викладачів та студентів. Кількість місць обмежена!!!

Заняття проводитимуться по 2 години на тиждень  для кожної групи:

понеділок:  18:00-20:00,

середа:  18:00-20:00.

Онлайн платформа проведення занять – Zoom.

Реєстрація на курси до 8 січня у Гугл формі за вимогами університету Аберіствіт: https://forms.gle/B9WQ7LLT5oDwYLof9!

За додатковою інформацією звертайтеся до в.о.завкафедри іноземних мов Шостак І.І. (тел. 0972216515)