Онлайн-конференція від Erasmus+ : “Розвивайте свою мережу та поділіться досвідом інтернаціоналізації на конференції EAIE”

Erasmus+ запрошує вас приєднатися до онлайн-конференції на тему “Розвивайте свою мережу та поділіться досвідом інтернаціоналізації на конференції EAIE”.

👉Дата проведення: 11 жовтня 2023, 14:30-16:30 онлайн💻

📍Організатори даного заходу це Ганноверський університет імені Лейбніца та Київський національний університет імені Тараса Шевченка у співпраці з Erasmus+ Office Ukraine, Professional Network of Research & HE Managers of Ukraine (PNRM Ukraine).

✏️На цьому вебінарі ви дізнаєтеся про найбільшу та найактуальнішу професійну подію в Європі на тему інтернаціоналізації вищої освіти – Щорічну конференцію та виставку EAIE.

📍Крім того, буде пояснено, як стати спікером в EAE і поділитися своїм досвідом або стати активнішим опис: з EAIE іншими способами EAIE розшифровується як Європейська асоціація міжнародної освіти.

📌Це очолювана членами організація та Європейський центр експертних знань, мереж і експертного обміну в галузі інтернаціоналізації. Це також місце для зустрічі з вашими партнерами Erasmus+ і спілкування з багатьма іншими професіоналами.

📍Також на зустрічі буде виступати від нашого університету Професор Кузіна Руслана Віліївна🙌

📨Реєструйтесь до 10 жовтня за цим посиланням:

https://us02web.zoom.us/meeting/register/tZElc-2upzsqGdfrMLCXW0mdTE2dUwFSeHUQ?_x_zm_rtaid=2KfYA75IQVSlpYvqRC_2WA.1695542685402.dc9355dba266c9096eaed77ce2d1605b&_x_zm_rhtaid=542#/registration

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *