Проведення засідання круглого столу «Нормативно-правові та практичні аспекти реалізації прав внутрішньо переміщених осіб»

Шановні здобувачі, колеги та всі зацікавлені!

Запрошуємо Вас долучитися до засідання круглого столу «Нормативно-правові та практичні аспекти реалізації прав внутрішньо переміщених осіб», що організовано Одеським національним економічним університетом за сприяння кафедри економіки, права та управління бізнесом у співпраці з ГРОМАДСЬКОЮ ОРГАНІЗАЦІЄЮ «ДЕСЯТЕ КВІТНЯ»,партнером Агентства ООН у справах біженців, УВКБ ООН.

Під час заходу обговоримо такі питання:

1. «Права цивільних осіб внаслідок поранень чи інших ушкоджень здоров’я, одержаних від вибухових речовин, боєприпасів і військового озброєння» (Райлян О. Г.);
2. Статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів (Круглякова Анна, адвокат ГО «Десяте квітня», медіатор, член комітету захисту прав людини НААУ);
3. Проблематика реєстрації фактів народження та смерті, що відбулись на тимчасово окупованій території (Максютенко Євгеній, юрист ГО «Десяте квітня»);
4. Компенсація за пошкоджене/зруйноване майно (Григорович Надія, юрист ГО «Десяте квітня», адвокат);

5. Можливість реалізації права на участь у суспільному житті для ВПО (Ольга Сокова, координатор відділу по роботі зі спільнотами ГО «Десяте квітня»).

Коли – 12 червня 2023 року о 14.00

Де: корпус №1 ОНЕУ (м. Одеса, вул. Преображенська, 8), ауд. 111 (коворкінг-спейс)