Комісія профкому з соціально-економічного захисту працівників університету

Корольова
Тетяна Сергіївна
Голова комісії з соціально-економічного захисту працівників університету,
кандидат економічних наук, старший науковий співробітник, старший науковий співробітник науково-дослідної частини,
голова профспілкової організації університету ОНЕУ

Члени комісії:
  • Домбровська Софія Олексіївна – к.е.н., старший викладач кафедри фінансового менеджменту та фондового ринку, член профкому.
  • Збрицька Тетяна Петрівна– к.е.н, доцент кафедри управління персоналом і економіки праці, член профкому;
  • Сачук Юлія Анатоліївна – учений секретар університету, член профкому.
  • Семенова Катерина Данилівна – к.е.н., доцент кафедри економічного аналізу, член профкому.
  • Шостак Ірина Іванівнак.п.н., доцент кафедри іноземних мов, член профкому.

Коло роботи комісії з соціально-економічного захисту працівників університету різноманітне. Перш за все, комісія активно відстоює соціально-економічні права працівників, які прописані в Колективному договорі між адміністрацією і профспілковим комітетом ОНЕУ на 2017-2020 роки.

Комісія систематично контролює виконання умов колективного договору і двічі на рік на зборах трудового колективу про виконання умов колективного договору звітують адміністрація та профспілковий комітет. Контроль за виконанням колективного договору є діючим інструментом захисту соціально-економічних інтересів і прав співробітників університету. Виробничі питання, які виникають протягом року, виносяться для обговорення на засідання профспілкового комітету, по ним приймаються конкретні рішення, проводиться постійний моніторинг їх виконання.

Завдяки соціальному партнерству між профспілковим комітетом і адміністрацією університету в колективний договір, крім гарантованих законодавчо умов оплати праці, доплат, надбавок і преміювання, внесені додаткові пільги з соціальної допомоги і соціального захисту співробітників, які регулюються «Положенням про матеріальне заохочення співробітників Одеського національного економічного університету».

В роботі комісії значне місце займають питання заробітної плати, адже саме рівнем заробітної плати у освітній галузі визначається сила і здатність Профспілки захистити працівників. З цією метою застосовуються всі передбачені законодавством форми роботи.

Комісія здійснює громадський контроль за виконанням законодавства про дотримання виробничих, трудових відносин, режиму праці і відпочинку працівників університету.