Круглий стіл | «Економіко-правові питання у побудові сталого майбутнього: інтеграція ESG, права людини та сталий розвиток для економічного зростання України»

Вас вітає ОНЕУ! 🙋‍♀️💙

Запрошуємо взяти участь у круглому столі на тему: «Економіко-правові питання у побудові сталого майбутнього: інтеграція ESG, права людини та сталий розвиток для економічного зростання України». ✨

🗓️ Дата: 24.10 о 10:00
📍 Місце проведення: Zoom (доступ для участі в заході буде надано шляхом надсилання запрошення на електронну адресу зареєстрованого учасника).

Організатори:
✔️ Кафедра бухгалтерського обліку, аналізу та аудиту Одеського національного економічного університету (Україна).
✔️ KU Leuven (Бельгія).
✔️ SAGE Лабораторія Страсбурзького університету (Франція).

Модератори:
📌 Кузіна Р., д.е.н., професор кафедри бухгалтерського обліку, аналізу та аудиту ОНЕУ, стипендіат MSCA4Ukraine (2023-2025), KU Leuven (Бельгія).
📌 Мішина Н., д.е.н., стипендіат MSCA4Ukraine (2023-2025), SAGE Лабораторія Страсбурзького університету (Франція).

📲 Ставте ➕ в коментарях, і ми надішлемо вам форму для реєстрації.

Чекаємо всіх охочих!

Ваш університет 💙🎓