Кубок Ректора ОНЕУ з міні-футбола 2024: підсумки

Вас вітає ОНЕУ 👋🏻💙

В Одеському національному економічному університеті відбувся щорічний Кубок Ректора ОНЕУ з міні-футболу між командами факультетів. Захід зібрав численних уболівальників та учасників, об’єднавши університетську спільноту в атмосфері здорового суперництва та дружби.

Цьогоріч факультет фінансів та банківської справи (ФФБС) зберіг свій титул володаря Кубка Ректора та здобув перемогу, продемонструвавши чудову гру та командний дух.

Підсумки змагань:
🏆 1 місце – Факультет фінансів та банківської справи
🥈 2 місце – Факультет економіки та управління підприємництвом
🥉 3 місце – Факультет міжнародної економіки
🏅 4 місце – Факультет менеджменту, обліку та інформаційних технологій

Нагороджував переможців ректор ОНЕУ, доктор економічних наук, професор Анатолій Іванович Ковальов.

Після завершення турніру відбулася дружня гра між командою переможців та командою співробітників ОНЕУ, що стало прекрасним завершенням спортивного свята.

⭐️ ОНЕУ формує дружні стосунки як між студентами різних факультетів, так і з викладачами та співробітниками університету.

Вступайте до ОНЕУ та пориньте в дружню атмосферу університету 🙌🏻

Ваш університет ✨💙