Меморандум про співпрацю ОНЕУ з Черкаським обласним центром зайнятості

Сьогодні підписано меморандум про співпрацю між Одеським національним економічним університетом та Черкаським обласним центром зайнятості.

У ході онлайн зустрічі керівники організацій ректор ОНЕУ, доктор економічних наук, професор Анатолій Ковальов та директор Черкаського обласного ЦЗ Олександр Джур обговорили напрямки спільної діяльності. Сторони зобов’язались сприяти реалізації спільних програм та проєктів з питань соціальної підтримки зайнятості молоді в регіонах.

Черкаський обласний центр зайнятості надаватиме весь комплекс профорієнтаційних послуг населенню, в тому числі зареєстрованим безробітним, а саме видача ваучерів на навчання в ОНЕУ. Наш університет інформуватиме молодь Черкащини про актуальні новини й вимоги ринку праці, залучатиме до ярмарку вакансій, профорієнтаційних тренінгів, семінарів, відкриття власної справи. Дякуємо партнерам за довіру!

Розширюємо кордони заради економічного майбутнього України!