Шановні студенти!

ОНЕУ разом з Університетом Міттвайди (Німеччина) виграв грант від фонду DAAD на отримання щосеместрово 7 стипендій.

Критеріями отриманням стипендії є:

1) результати навчання протягом двох останніх семестрів, а також позааудиторна активність та соціальний стан (відображається при заповнені анкети)

2) знання англійської

3) написання наукової роботи двома мовами (українська / англійська)

Участь у конкурсі на стипендію можуть брати студенти 2-4-го курсів, які протягом поточного семестра перебувають на території України.

Буде здійснено двоетапний відбір:

1) за 1 та 2 критерієм буде відібрано 15 фіналістів;

2) відбір 7 переможців за результатами конкурсу наукових публікацій

Реєстрація для бажаючих себе випробувати : https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeBmmlOWBdC-lJWmgOnD4gxGETY5ztz9-e53Tiiswt2OLHhmw/viewform?usp=sf_link

Термін заповнення форми/заявки на участь у програмі – до 27.03.23 (включно)

За додатковою інформацією звертайтесь до голови сектору з науково-навчальної роботи та міжнародних зв’язків студентської ради ОНЕУ:

📞 (096)034-84-20 (Дар’я, @bziiiik)