ОНЕУ та українська фундація «МРІЯ» підписали меморандум про стратегічне партнерство

Одеське представництво благодійної організації «Мрія» та доктор економічних наук, професор Анатолій Іванович Ковальов підписали меморандум про співпрацю.

Благодійний фонд «Мрія» опікується родинами загиблих і полонених Героїв.
Мета фонду — щоб діти, у яких війна забрала найдорожчих, не втратили віри у майбутнє та у себе, знайшли сили для відновлення і особистісного розвитку.

Юлія Асєєва, завідувач кафедри мовної та психолого-педагогічної підготовки, академік НАН ВО України, д. психологічних н. (MD), доцент — керівник Одеського регіонального представницвтва фонду.
Понад 10 років вона — практикуючий психолог. З початком повномасштабного вторгнення Юлія спрямувала свої зусилля на підтримку постраждалих внаслідок війни. Турбота про родини, які втратили захисників, привела її до команди фонду.

Це партнерство відкриває нові можливості для студентів, викладачів та співробітників університету, а також підтримує нашу спільну мету — сприяння соціальним ініціативам і розвитку нашої громади. 🌍❤️

Разом ми плануємо реалізувати низку проєктів, спрямованих на покращення якості освіти, допомогу вразливим категоріям населення, та сприяння активній участі молоді в соціальному житті. 🎓

Дякуємо всім, хто долучився до цього важливого кроку, і з нетерпінням чекаємо на плідну співпрацю! ✨