НАЦІОНАЛЬНИЙ ЦЕНТР НАУКОВИХ ДОСЛІДЖЕНЬ (НЦНІ) ФРАНЦІЇ (CENTRE NATIONALE DE LA RECHERCHES SCIENTIFIQUE)

НАЦІОНАЛЬНИЙ ЦЕНТР НАУКОВИХ ДОСЛІДЖЕНЬ (НЦНІ) ФРАНЦІЇ
CENTRE NATIONALE DE LA RECHERCHES SCIENTIFIQUE

Напрямок: Використання та розробка нових інструментів та обладнання для наукової діяльності; активну участь у вирішенні актуальних проблем сучасного суспільства; захист навколишнього середовища; проблеми охорони здоров’я та старіння нації; проблеми сучасної урбанізації; проблеми зайнятості та праці; активне залучення наук про людину і суспільство в розробку і реалізацію науково-технологічних програм; розвиток багатостороннього наукового співробітництва з закордонними науковими організаціями. Обмежень на тематику досліджень немає.

Підтримка: взаємовигідного партнерства в галузі фундаментальних досліджень. Centre National De La Recherce Scientifique Шифр Записи F00268 (CNRS) * Національний Центр Наукових Досліджень Франції (НЦНІ) Франція.

Заявка: У пропозиціях по співпраці в галузі фундаментальних досліджень повинні бути зазначені в обов’язковому порядку: назви російською та французькою лабораторій, які могли б співпрацювати, тема фундаментального дослідження, джерела фінансування (як з боку Франції, так і з боку Росії), необхідні для реалізації дослідження, поштову адресу, телефон, факс, електронна пошта (якщо є) російською та французькою лабораторій.

Адреса:

Центральний офіс:
Avenue Michel-Ange – 3,
75794 Paris cedex 16 France
Телефон: +33 1 44 96 4000
Факс: +33 1 44 96 5000
Wеb-сайт: http://www.cnrs.fr

Представництво CNRS в Москві:
117312 Москва, вул. Губкіна, буд.14, кв. 109
Телефон: (495) 129-03-13,
Факс: (495) 938-22-87