ФОНД ФРІДРІХА НАУМАНА – ФРН (FRIEDRICH NAUMANN STIFTUNG)

ФОНД ФРІДРІХА НАУМАНА ФРГ
FRIEDRICH NAUMANN STIFTUNG

Напрямок: Фонд Фрідріха Наумана фінансує навчання обдарованих німецьких та іноземних студентів, а також осіб, що мають диплом вищої школи, з метою навчання у ФРН та отримання тут диплома вищої школи, ступеня доктора або підвищення кваліфікації. Іноземні громадяни можуть звертатися з клопотанням про призначення стипендії після успішної здачі проміжного іспиту або в разі визнання диплома вищої школи, отриманого на батьківщині, рівним, принаймні, Преддиплому німецької вищої школи

Підтримка: Іноземні громадяни можуть звертатися з клопотанням про призначення стипендії після успішної здачі проміжного іспиту або в разі визнання диплома вищої школи, отриманого на батьківщині, рівним, принаймні, Преддиплому німецької вищої школи. Претенденти на стипендію здобувача докторського ступеня повинні мати рішення вищої школи про виконання ними формальних вимог до претендента ступеня.

Заявка: Клопотання про призначення стипендії до зимового семестру необхідно направляти безпосередньо до фонду Фрідріха Наумана до 30 червня або до 30 листопада до літнього семестру.

Адреса:

Friedrich-Naumann-Stiftung für die Freiheit
Karl-Marx-Straße 2
14482 Potsdam
Tel. +49 331 / 7019-0
Fax +49 331 / 7019-188
E-Mail: info@freiheit.org
Web: http://www.fnst.de/