Профбюро ІОЦ

Голова
профбюро інформаційно-обчислювального центру,
старший оператор комп’ютерного набору  ІОЦ
Антонова Тетяна Ігорівна

 

Під час своєї роботи на посаді голови профспілкової організації центру інформаційних технологій, Антонова Тетяна Ігорівна зуміла переконати своїх співробітників в тому, що успіху можна досягти тільки організованими і солідарними діями. Про неї можна сказати, що людина на своєму місці: привітання співробітників з ювілеями, випуск стінгазет до свят, спортивні заходи, екскурсії, відпочинок і оздоровлення, лікування, необхідність допомоги в складних життєвих ситуаціях – все це в зоні її постійної уваги і турботи.

Спільно з начальником інформаційно-обчислювального центру Домаскіним Олегом Михайловичем і зі своїми колегами: Бондаренко Вікторією Василівною і Глєбовим Ігорем Миколайовичем вони активно захищають соціально-економічні права своїх співробітників. Завдяки їх чіткій і злагодженій роботі, в профкомі знають про потреби  кожного співробітника інформаційно-обчислювального центру.

            За останні п’ять років (2015-2019 рр.) була виділена матеріальна допомога співробітникам ІОЦ на загальну суму понад 30 тис.грн.

Тетяна Ігорівна активно виступає на засіданнях профкому, її вимоги – поліпшення умов праці та матеріального забезпечення своїх співробітників.

В оглядах-конкурсах на кращу профспілкову організацію серед відділів і служб інформаційно-обчислювальний центр щорічно займав призові місця.

               За сумлінну працю в рішенні соціально-економічних проблем і дотримання трудових прав працівників ІОЦ Антонова Тетяна Ігорівна неодноразово нагороджувалася Почесними грамотами профспілкового комітету університету, обкому та ЦК Профспілки працівників освіти і науки України.