Профорієнтаційний сектор

Данилова Віра Олексіївна Голова профорієнтаційного сектору

Профорієнтаційний сектор – це сектор креативних, сміливих і дійсно відданих своєму факультету студентів. Головна мета цього сектору – розповісти якомога краще та дотепніше про всі тонкощі навчального, культурного, організаційного, студентського життя, а також презентувати освітні програми та спеціальності факультету міжнародної економіки. Сектор займається організацією заходів та зустрічей з абітурієнтами в школах, ліцеях, гімназіях, коледжах, а також допомагає налагодити зв’язок із абітурієнтами.

Профорієнтаційна діяльність не обмежується лише Одесою; вона охоплює такі міста, як Чорноморськ, Ізмаїл, Балта, Білгород-Дністровський, Кілія, Болград, Велика Михайлівка, Миколаїв, Врадіївка, Херсон, Кропивницький тощо.

Профорієнтаційний сектор – новий сектор в структурі студентського самоврядування, який представляє собою команду амбіційних, креативних і відданих студентів. Створення та поширення профорієнтаційних матеріалів, проведення тематичних заходів, організація «Дня відкритих дверей», спілкування з абітурієнтами – все це входить у сферу діяльності профорієнтаційного сектору факультету міжнародної економіки. Якщо ви креативний і готовий розповісти всьому світу про свій факультет – вам точно слід стати до лав «рупору» ФМЕ!

Слід зазначити, що при профорієнтаційному секторі ФМЕ функціонує телеграм-бот, який значно облегшує комунікацію студентського самоврядування з абітурієнтами. Завдяки боту ви маєте можливість отримати детальну інформацію про спеціальності факультету міжнародної економіки, а також прямо зв’язатися із представниками студентської ради.

QRкод телеграм-боту «Абітурієнт ФМЕ»