Студентське життя

Спортивне життя

Колектив кафедри фізичного виховання та спорту Одеського національного економічного університету працює на розвиток фізичних морально-етичних якостей майбутніх економістів. Засобами фізичної культури виховують у студентів мужність, цілеспрямованість, витривалість.

Кафедрою проводиться науково дослідна робота з питань професійно-прикладної психофізичної підготовки майбутніх економістів та впроваджують нові технології.

Університет піклується про своїх студентів, викладачів співробітників. Вони завжди мають можливість займатися у спортивних, тренажерних залах, користуватися кабінетом реабілітації. В літній період надається можливість відпочити в спортивно-оздоровчому таборі «Економіст», який розміщено в дивовижному місці Кароліно-Бугаз на березі Чорного моря.

В ОНЕУ створені та набули розвитку, різноманітні фізкультурно-оздоровчі та спортивні відділення. Щорічно проводиться спартакіада університету з 10 видів спорту, Спартакіада викладачів та співробітників з 6 видів спорту, Спартакіади гуртожитків з 4 видів спорту.

Традиційними стали зустрічі ректора університету професора М.І.Звєрякова зі студентами-спортсменами на підсумковому спортивному святі,  які беруть участь у спортивному житті університету і згідно з наказом ректора одержують нагороди та подяку.

Студенти-спортсмени університету гідно представляють ОНЕУ в складі збірних команд області та України на  змаганнях найвищого рівня в різних країнах світу, беруть участь в Всеукраїнських універсіадах, які проводяться Міністерством освіти і науки, Міністерством молоді та спорту України.

Міжнародний конкурс студентських робіт «РЕКЛАМА-ФЕСТ»

6-8 грудня 2017 року відбувся 3-й Міжнародний конкурс студентських робіт «РЕКЛАМА-ФЕСТ». Участь взяли студенти та школярі більш ніж з 20 населених пунктів, зареєстровано 189 робіт.

Формат проведення фестивалю:
  • конкурс робіт учасників з ВНЗ, коледжів і шкіл України за двома напрямками: рекламні відео-ролики та друкована реклама;
  • запрошення компаній з усієї України, які представляють різні сфери бізнесу (рекламні компанії, великі виробничі підприємства, туристичні фірми, банки, великі торговельні мережі, фітнес-клуби, кафе, телекомунікаційні компанії та ін.) для вибору кандидатів на посади рекламістів, фахівців з PR з комунікацій.

“Мисс-ОНЭУ”

Художня самодіяльність в ОНЭУ розвинена на дуже високому рівні у порівнянні з іншими університетами Одеси, у чому мають можливість впевнитися всі бажаючі, відвідавши наші концерти! Зовсім недавно в ОНЭУ проходила “Міс-ОНЕУ”.

🏆Міс ОНЕУ – Ксенія Кутова (ФЕУП)

🏆Перша Віце-Міс – Марія Турубарова (УЕФ)

🏆Друга Віце-Міс – Масна Аліна (ФМЕ)

Сердечно Вас вітаємо та бажаємо нових звершень!