Викладачі ОНЕУ взяли участь у International Seminar for Cooperation Between Ukrainian and Chinese Experts-2024

Вас вітає ОНЕУ! 🙋‍♀️💙

Представники Одеського національного економічного університету — проректор з наукової роботи Олександр Літвінов та професор кафедри економіки підприємства та організації підприємницької діяльності Ольга Дегтярьова — 21-22 вересня 2024 року взяли участь у International Seminar for Cooperation Between Ukrainian and Chinese Experts-2024, який проходив у місті Харбін, Китай.

Захід відбувся з ініціативи Харбінського інженерного університету та ПНУ ім. К.Д. Ушинського в межах проєкту «Інститут Конфуція». 🎓✨

Наші викладачі презентували можливості ОНЕУ в міжнародній співпраці та виступили з доповідями на теми: Artificial Intelligence and Human Capital in the Enterprise (Олександр Літвінов) та Green Energy Transition: Renewable Energy Management and CO2 Balancing (Ольга Дегтярьова).

📌 За підсумками семінару було підписано договір про співробітництво між ОНЕУ та Харбінським інженерним університетом.

Ваш університет 💙🎓