Аньхойський університет фінансів та економіки


http://aufe.admissions.cn

Напрямки співробітництва:

Академічний обмін, який включає в себе:

  1. Відправлення з візитом вчених до університету-партнеру для читання лекцій, проведення досліджень або професійного розвитку.
  2. Проведення спільних досліджень і на відповідних стадіях, спільна організація міжнародних конференцій та семінарів.

Обмін студентами

Передбачається можливість навчання китайських студентів на програмі бакалаврату в ОНЕУ. Програма Бакалавр включає в себе моделі:

Модель «1 + 4»: Перший рік студенти вивчають російську мову в OНЕУ. Якщо студенти складають іспит, вони вступають в OНЕУ та вивчають свою спеціальність протягом чотирьох років.

Модель «2 + 1 + 2»: перші два роки студенти навчаються в АУФЕ. Якщо студенти не складають іспит з російської мови, вони вступають в OНЕУ та навчаються один рік на мовних підготовчих курсах, а потім вступають на третій курс для здобуття ступеню Бакалавр.

Модель «3 + 1 + 1»: студенти отримують 3-річний диплом АУФЕ. Якщо студенти не складають іспит з російської мови, вони вступають в OНЕУ та навчаються один рік на мовних підготовчих курсах, а потім вступають на четвертий курс для здобуття ступеню Бакалавр.

Модель «3 + 1 »: студенти отримують 3-річний диплом АУФЕ. Якщо студенти володіють англійською мовою, вони вступають в OНЕУ на четвертий курс для здобуття ступеню Бакалавр.

Модель «3 + 1+1,5 »: студенти отримують 3-річний диплом АУФЕ. Якщо студенти володіють англійською мовою, вони вступають в OНЕУ на четвертий курс для здобуття ступеню Бакалавр. Після отримання диплому Бакалавра, студенти навчаються за магістерською програмою – 1,5 року.