📌Бургаський Вільний Університет (Болгарія) запрошує Вас взяти участь міжнародній дистанційній конференції «Eastern European Studies: Economics,Education and Law», яка буде проведена 7-8 червня 2018 року у м. Бургас (Болгарія)

Шановні колеги!

Бургаський Вільний Університет (Болгарія) запрошує Вас взяти участь міжнародній дистанційній конференції «Eastern European Studies: Economics, Education and Law», яка буде проведена 7-8 червня 2018 року у м. Бургас (Болгарія).

Збірник наукових праць за матеріалами міжнародної науково-практичної конференції буде виданий європейським видавництвом «Publishing House FLAT Ltd-Burgas» (Бургас, Болгарія), а також передбачена розсилка її примірників, що дасть можливість авторам взяти участь в науковій праці, опублікованій в країні Європейського Союзу.

Участь у конференції, проведеної у країні, що входить до ОЕСР та/або ЄС підтверджує міжнародний досвід кандидата на отримання звання доцента відповідно до Порядку затвердження рішень про присвоєння вчених звань, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 19 серпня 2015 року № 656 та Порядку присвоєння вчених звань науковим і науково-педагогічним працівникам від 14.01.2016 року № 13.

Контрольні дати:

  • Прийом тез для публікації до 7 червня 2018 року (включно)
  • Відповідь про прийняття матеріалів протягом 2-3 днів після отримання матеріалів
  • Поштова розсилка збірника тез 27-30 червня 2018 року

Детальніше

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *