📌Історія та рецепти успіху від випускників ОНЕУ

Наш університет продовжує знайомити студентів із успішними випускниками ОНЕУ.
Сьогодні це – Станіслав Харт – підприємець, інвестор та фінансовий консультант.
На онлайн-зустрічі у платформі Zoom 27.10. 21 Станіслав поділився особистим досвідом про довгострокові інвестиції, допоміг краще розібратися у питанні криптовалюти. Студенти почули цінні поради щодо того, як самостійно можно купувати й продавати цінні папери, прогнозувати ціну біткоїнів – цифрових грошей майбутнього.
З перших хвилин Станіслав прибрав увесь скепсиз і зміг привернути до себе увагу слухачів. Дуже уважно майбутні спеціалісти слухали про переваги акцій та облігацій, обговорювали світові тенденції у контексті довгострокових інвестицій.
Крім того, присутні дізналися, що інвестор дотримується стратегії Уоррена Баффетта. Саме тому доповідач нагадав про необхідність дотримуватися певного плану, мати конкретну мету, прораховувати правильне співвідношення ризику та прибутковості.
Тематика фондових бірж та ринків дуже актуальна в наш час, тим паче серед студентів економічного університету. Хочемо подякувати нашому декану Володимиру Володимировичу та Станіславу Харту за організацію конференції. Неодмінно чекаємо на нові зустрічі!