📌Студенти ОНЕУ матимуть змогу пройти п`ятимісячне стажування в Німецькому Бундестазі в рамках програми «Міжнародна парламентська стипендія» (Internationales Parlaments-Stipendium).

З 1 березня по 31 липня 2018 року молоді українці знову матимуть можливість пройти п`ятимісячне стажування в Німецькому Бундестазі в рамках програми «Міжнародна парламентська стипендія» (Internationales Parlaments-Stipendium).

Інформаційна довідка: «Міжнародна парламентська стипендія» передбачає стажування в офісах дерутатів Німецького Бундестагу в якості помічників та одночаасне начання в одному з трьох провідних університетів Берліна (Берлінському вільному університеті, Берлінському університеті ім.Гумбольдта або Берлінському технічному університеті). Пррограма розрахована на претендентів віком до 30 років, які цікавляться політикою і прагнуть брати активну участь у суспільно-політичному житті своєї країни. Передумовами участі у програмі є наявність громадянства україни, диплому про вищу освіту, а також дуже добре володіння німецькою мовою. Стажування триватиме з 1 березня по 31 липня 2018 року. Стипендіатам надається щомісячна стипендія у сумі 500 євро, забезпечується безкоштовне проживання та медичне страхування, а також відшкодовуються витрати на подорож до та з Берліна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *