Захід International Days for Staff в Університеті прикладних наук Метрополія (м. Гельсінкі, Фінляндія)

З 08 по 12 травня 2023 року ректор ОНЕУ Анатолій КОВАЛЬОВ та завідувачка кафедри банківської справи Лілія ЖЕРДЕЦЬКА взяли участь у заході International Days for Staff в Університеті прикладних наук Метрополія (м. Гельсінкі, Фінляндія), який входить до Альянсу університетів U!REKA.

Участь у заході передбачала ознайомлення з системою вищої освіти Фінляндії в цілому та діяльністю Університету прикладних наук Метрополія зокрема.

Також наші колеги долучилися до низки заходів (міні-леції, презентації, воркшопи тощо) за такими напрямами:

1. Екосистеми вищої освіти в дії.
  2. RDIL на основі явищ – дослідження, розвиток, інновації та навчання.
  3. Екосистема для інтернаціоналізації та вивчення ключових стейкголдерів для IRO.
  4. Erasmus для всіх і Green Erasmus – найкращі практики та обмін досвідом.
  5. Процес обміну студентами.
  6. Процес виїзного обміну студентами.
  7. Навчання протягом життя (Lifelong learning).

Додатково мали змогу ознайомитися з роботою Бізнес-школи Метрополії: обговорення змісту освітніх програм та навчальних планів, долучення до захисту студентських проєктів.

Представники ОНЕУ під час участі у засіданні круглого столу «Вища освіта в Україні в умовах війни» мали змогу донести інформацію про виклики та складнощі організації освітнього процесу та студентського добробуту в ОНЕУ під час війни. Від колег з Метрополії дізналися деталі допомоги українським біженцям у Фінляндії.

Під час зустрічі з директоркою Метрополії Рііттою КОНКОЛА також обговорили ситуацію в Україні та напрями поглиблення співробітництва між ОНЕУ та Метрополією.[/vc_column_text]

[/vc_column][/vc_row]