Запрошуємо кожного з вас підтримати нашого студента: на Одещині ветеран відкрив кав’ярню завдяки гранту

Антон Желуніцин, студент 2 курса спеціальності Підприємництво та торгівля. Восени 2023 року приймав участь у тренінгу «Кавовий стартап», який реалізовувся ОНЕУ у співпраці із ГО «Одеса WOW» та мережею кав’ярень «Смажимо каву в Одесі». Отримав грант та відкрив кав’ярню у Чорноморську.

Антон, будучи ветераном в свої 20 років, виявив підприємницький дух і рішучість у досягненні своїх цілей. Кафе стало не лише місцем для чудової кави, а й символом вдячності нашим військовим, поліцейським, службі МНС та службі швидкої допомоги, надаючи безкоштовну каву цій пошанованій аудиторії.

Запрошуємо кожного з вас підтримати нашого студента на цьому новому етапі його підприємницького шляху. Запрошуємо вас у кав’ярню «zhelanto» за адресою: м. Чорноморськ, вулиця Пр. Миру 9/3 H.