📌Запрошуємо Вас долучитися до групи, яка виїжджає на освітню програму країнами ЄС

Шановні друзі!

Запрошуємо Вас долучитися до групи,

яка виїжджає на освітню програму країнами ЄС

В ПРОГРАМІ:

Науково-практичний семінар

«Досвід підготовки висококваліфікованого персоналу в ESEI International Business School Barcelona»

6 липня 2018р., Барселона, Іспанія

http://www.eseibusinessschool.com/

&

Навчально-методичний семінар

“Організація навчального процесу та інноваційні методи навчання, інтеграція науки та практики в Празькому економічному університеті”

11 липня 2018р., Прага, Чехія

https://www.vse.cz/

&

Семінар

«Освітня система Польщі: умови, можливості, перспективи»

від Центру ефективної комунікації (Польща)

12 липня 2018р., Краків, Польща

http://teralex.net

&

Можливість міжнародного стажування

«ОСВІТНІ СИСТЕМИ, ПРОЕКТНА ТА НАУКОВА ПУБЛІКАЦІЙНА ДІЯЛЬНІСТЬ В КРАЇНАХ ЄВРОСОЮЗУ» (108 годин)

в Празькому інституті підвищення кваліфікації

http://www.prizk.cz/

Маршрут: Львів-Венеція-Падуя-Верона-Мілан-Турін-Ніцца-Монако(факультатив)-Ллорет де Мар-Барселона-Оранж-Ліон-Женева-Берн-Люцерн-Мюнхен-Прага-Краків-Львів

Трансфер, готельне та туристичне обслуговування забезпечує туроператор Алголь  (http://www.algol.com.ua/)

Основна програма

1 день. 1 липня. Неділя. 11.00 виїзд зі Львова. Денно-нічний переїзд Львів-Венеція. Дорогою лекція «Освітні системи в ЄС: нові можливості щодня!».

2 день. 2 липня. Понеділок. Прибуття до Венеції біля 8.00-9.00. Пересування від міста стоянки автобуса до Венеції та зворотно корабликом (сплачується додатково, 20 євро). Вільний час та факультативна екскурсія. 18.00 переїзд до Падуї. Міні-лекція «Невідома історія: Олена Лукреція – перша в світі жінка-доктор наук». Відвідування території Падуанського університету. Вільний час та факультативна екскурсія. Поселення. Ночівля в готелі.

3 день. 3 липня. Вівторок. Сніданок. 8.00 виселення. Переїзд у Верону. Перебування в історичному центрі Верони 3-4 години. Вільний час та факультативна екскурсія. Переїзд у Мілан. Дорогою лекція «Леонардо да Вінчі: науковець в мистецтві чи митець в науці?». Перебування у Мілані 3-4 години. Вільний час та факультативна екскурсія. Переїзд у Турін. Поселення в готель. Ночівля.

4 день. 4 липня. Середа. Сніданок. Виселення з готелю. Вільний час та факультативна екскурсія в Туріні (2-3 години). Переїзд в Ніццу. Дорогою в Ніццу лекція «Вища освіта Франції: можливості для українців». Відпочинок на Лазурному березі та факультативна екскурсія. Факультатив в Монако. 22.30 нічний переїзд в Ллорет де Мар.

5 день. 5 липня. Четвер. Прибуття в Ллорет де Мар (центр туристичної Коста-Брави) біля 8.00. Відпочинок на узбережжі. Поселення в готель після 14.00. Відпочинок на узбережжі. Ночівля.

6 день. 6 липня. П’ятниця.  Сніданок. 8.00 переїзд в Барселону. Відвідування ESEI International Business School Barcelona. Науково-практичний семінар «Досвід підготовки висококваліфікованого персоналу в ESEI International Business School Barcelona». Вільний час (бажаючи можуть відвідати Університет Барселони) та факультативні екскурсії. O 21.00 виїзд з Барселони та повернення в Ллорет де Мар. Ночівля в готелі.

7 день. 7 липня. Субота. Сніданок. Виселення. 10.00 переїзд в Барселону. Лекція «Де Гойя, Пікассо, Далі: філософія в мистецтві». Вільний день та факультативні екскурсії.  O 23.00 нічний переїзд в Оранж з площі Іспанія (знамениті співочі фонтани Барселони).

8 день. 8 липня. Неділя. 6.00-7.00 прибуття в Оранж (місто, в якому в чудовому стані збереглися унікальні архітектурні об’єкти стародавньої Римської імперії). Вільний час та факультативні екскурсії. Переїзд в Ліон. Дорогою в Ліон лекція «Гальський шлях Цезаря». Поселення. Вільний час та факультативні екскурсії. Ночівля в готелі.

9 день. 9 липня. Понеділок. Сніданок. 8.00 виселення. Переїзд в Женеву. Вільний час та факультативні екскурсії (2 години). Переїзд в Берн. Дорогою лекція «Альберт Ейнштейн: шлях генія». Вільний час та факультативні екскурсії (2 години). Переїзд в Люцерн. Презентація Swiss Education Group та Cesar Ritz Colleges. Вільний час та факультативні екскурсії (2 години). Ночівля в готелі на території Німеччини (пізнє поселення).

10 день. 10 липня. Вівторок. Сніданок. 8.00 виселення. Переїзд в Мюнхен. Дорогою лекція «Вища освіта в Німеччині: умови вступу, особливості навчання та перспективи працевлаштування». Вільний час та факультативні екскурсії (4 години). Переїзд в Прагу. Поселення та ночівля в готелі.

11 день. 11 липня. Середа. Сніданок. 10.00 виселення. Презентація Празького економічного університету. Навчально-методичний семінар “Організація навчального процесу та інноваційні методи навчання, інтеграція науки та практики в Празькому економічному університеті”. Вільний час та факультативні екскурсії. 23.00 нічний переїзд у Краків.

12 день. 12 липня. Четвер. 7.00 прибуття в Краків. Перебування в Кракові 3-4 години. Вільний час та факультативна екскурсія. Семінар «Освітня система Польщі: умови, можливості, перспективи» від Центру ефективної комунікації (Варшава). Прибуття у Львів біля 19.00-22.00.

Вартість участі у програмі – гривневий еквівалент 535 євро.  У вартість туру входить трансфер комфортабельним автобусом європейського класу за визначеним маршрутом та проживання зі сніданками в готелях три зірки (7 ночей) у двомісних номерах. Можливе проживання в одномісному номері (доплата гривневий еквівалент 190 євро / 7 ночей).  

Участь у всіх семінарах та презентаціях входить в основну програму та не потребує додаткової оплати. Кожний учасник семінару отримає відповідний іменний сертифікат від відповідних організаторів семінарів в Іспанії, Чехії та Польщі.

Страхування, пересування громадським транспортом, факультативні екскурсії та вхідні білети в музеї сплачуються додатково. Бажаючі мають можливість замовити туроператору «Алголь» факультативні екскурсії за додаткову плату (перелік факультативних екскурсій та їх вартість надсилається при укладанні договору).

Доплата за 1-12 місця в автобусі – гривневий еквівалент 20 євро.

Участь у стажуванні сплачується додатково (вартість 120 євро), по прибуттю в Прагу, на рахунок Празького інституту підвищення кваліфікації, який буде проводити стажування. Тим, хто в заявці відмітить позицію щодо участі у стажуванні, буде надіслано програму та графік стажування.

Тур супроводжує експерт з освітніх систем в країнах ЄС.

Заявки надсилати на електронну адресу: algol@algol.com.ua до 14.05.2018.

З питань науково-освітньої складової туру консультації телефоном: 095 607 72 79

 

ФОРМА ЗАЯВКИ

ЗАЯВКА

на участь у програмі

«ОСВІТА В ЄС: південний вектор»

липень 2018 р.

Прізвище, ім’я, по-батькові українською мовою
Прізвище, ім’я латиницею згідно закордонного паспорта
Наявність біометричного закордонного паспорту (так/ні)
Наявність діючої Шенгенської візи (так/ні для власників паспортів старого зразка)
Серія та номер закордонного паспорта
Дата народження
Адреса реєстрації місця проживання (як написано в паспорті громадянина України)
Е-mаіl
Моб. Телефон
Участь у стажуванні (так/ні)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *