📌10 квітня відбувся щорічний «День науки» на факультеті міжнародної економіки у 5 корпусі, який присвячений святкуванню Дня звільнення Одеси🗓

10 квітня відбувся щорічний «День науки» на факультеті міжнародної економіки у 5 корпусі, який присвячений святкуванню Дня звільнення Одеси. За вже усталеними традиціями кафедра туристичного та готельно-ресторанного бізнесу організовує власну конференцію, темою якої цього року є «Туристичний та готельно-ресторанний бізнес: світовий досвід та перспективи розвитку для України».

Ми пишаємось тим, що збірник матеріалів нашої конференції щороку стає дедалі масивнішим, адже географія учасників конференції склала більше 16 ЗВО з представниками країн далекого зарубіжжя (Франція, університет Анже).

Виступ студентів на конференції допомагає удосконалювати ораторську майстерність та вміння дебатувати на наукові теми. Участь у конференції колег із інших навчальних закладів дала можливість налагодити нові та перспективні зв’язки.

День науки – це гарна нагода вручити грамоти нашим видатним студентам та відзначити активну наукову діяльність вельмишановних колег.

Усім дякуємо за активну участь, а також окрема подяка за організацію та формуванню збірника конференції Світлана Галасюк.