📌Нещодавно студенти фінансово-економічного факультету відвідали Центр біржових технологій та Управління національного банку України в Одеській області🏦

«Центр біржових технологій»

Нещодавно студенти фінансово-економічного факультету відвідали Центр біржових технологій в межах співробітництва з фінансово-економічним факультетом Одеського національного економічного університету.
Студентам було проведено цікаву лекцію представником Центру біржових технологій Троцько Б. С. Слухачам дійсно дуже сподобалось, тому що були приведені приклади зі свого життя, перші досягнення та пораски. Також були підказки від представника центру, з чого краще починати, на що звертати увагу та як правильно розставити свої пріоритети, завдяки цьому, студенти дізнались про основи біржової торгівлі, специфіку фінансових ринків та перспективи роботи фінансовим аналітиком.

«Національний банк України»

Студенти фінансово-економічного факультету в межах дисципліни «Вступ до фаху» 18 жовтня відвідали Управління національного банку України в Одеській області. Студентам було проведено екскурсію по історичній будівлі Управління національного банку, проведено цікаву та пізнавальну лекцію представником НБУ в Одеській області Підіпригорою В. В. завдяки якій, студенти дізнались про основні функції  та завдання Управління національного банку.