📌В межах співтовариства ОНЕУ та CESEENet Віденський університет запрошує прийняти участь у Workshop “Написання наукових праць з менеджменту та економіки (PhD)”, який відбудеться у Відні, 09-14 вересня 2019 року👩‍💼

Шановні PhD студенти!

В межах співтовариства Одеського національного економічного університету та CESEENet (Central and South-East European PhD Network) Віденський університет запрошує прийняти участь у Workshop «Написання наукових праць з менеджменту та економіки (PhD Paper Writing Summer School), який відбудеться у Відні, 09-14 вересня 2019 року.

Інформація

Програма заходу:

Part I: Improve your Scientific Writing Skills (Prof. Christina Pawlowitsch – (https://homepage.univie.ac.at/christina.pawlowitsch/) (Monday – Wednesday).

PART II. Applications and Exercises in Management and Economics (Prof. Josef Windsperger) https://im.univie.ac.at/windsperger/univ-prof-dr-josef-windsperger/ (Wednesday – Friday)

Кінцевий термін реєстрації – 20 лютого 2019 року.

Більш детальну інформацію щодо програми заходу наведено у додатку.

За участь у Workshop плата за накладні витрати не стягується.

Зацікавлені студенти повинні зв’язатися з Поліною Шмід (Polina Schmid) (polina.schmid@univie.ac.at) до 20 лютого 2019 року та надіслати їй документ, який підтверджує, що студент навчається в програмі PhD в університеті-партнері CESEENet.

https://ufind.univie.ac.at/de/course.html?lv=390017&semester=2019S

Більш детальна інформації незабаром  буде опублікована на сайті: http://ceseenet.org/

З повагою,
Ковальов А.І., член організаційного комітету CESEENet
Яцунська О.С., представник ОНЕУ у CESEENet щодо адміністративної підтримки

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *