📌Викладачі кафедри банківської справи – серед учасників семінару НБУ🏦

За запрошенням Національного банку України викладачі кафедри банківської справи взяли участь у семінарі для викладачів ЗВО “Практичні аспекти оцінки банківських ризиків”, що проводився фахівцями Департаменту фінансової стабільності 17-18 жовтня 2019 р. в м. Київ. Кафедру представляли в.о. завідувача д.е.н., доц. Л.В. Жердецька, к.е.н., доц. Ю.І. Онищенко та к.е.н., викл. С.А. Шелудько.

Протягом двох днів на базі Навчального центру НБУ було презентовано теоретичні та практичні аспекти визначення потреб у капіталі для покриття операційних ризиків, стрес-тестування банків, виконання вимог до ліквідності, а також обговорено проблеми і перспективи банківського регулювання та актуальні виклики, що постають перед НБУ в сфері фінансової стабільності та макропруденційного нагляду. Учасники семінару отримали унікальну можливість відвідати найбільш закриту частину НБУ – Банкнотно-монетний двір – і на власні очі побачити, як народжується матеріальне уособлення національної валюти.

Крім лекцій про банківське регулювання, слухачі семінару дізнались про можливості співпраці вищих навчальних закладів з Національним банком України та були запрошені брати участь у заходах НБУ з фінансової обізнаності.

Кафедра банківської справи висловлює щиру подяку Національному банкові України за надані можливості, нові знання та досвід, а також за налагодження такого важливого зв’язку між банківською практикою та наукою!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *