📌Запрошуємо до участі у Міжнародній громадсько-науковій Ініціативі «Громада – Україна: здоров’я, людський потенціал, соціально-економічні інновації»🤝

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ

ЗАПРОШЕННЯ ДО ПУБЛІКАЦІЇ
Call for Paper
Brief Announce

Місце проведення: Київ, Україна

30 травня 2019 р.

Організатори:

• Міжнародна платформа “Mental Health: global challenges of the XXI century” (mhgc21.org )
  • Management and Business Academy (UK, Great Britain)

Партнери:

Державний сектор: Центр Громадського Здоров’я МОЗ України

Науковий сектор:Інститут соціальної та політичної психології НАПН України

Національний Університет «Львівська Політехніка»

Одеський Національний Економічний Університет

Міжнародний сектор: “Promote Ukraine” (Бельгія)

• NDSAN (Італія)
  • Університет Фесалії (Греція)
  • Католицький Університет (Люблін, Польща)
  • Академія Економічних Студій (Болгарія)

Громадський сектор: Всеукраїнська асоціація «Українська Аграрна Конфедерація»

• Національна Асоціація сільськогосподарських дорадчих служб України
  • Спілка сільського зеленого туризму України
  • Нікопольська Агенція регіонального розвитку
  • НГО «Борись»
  • НГО «Зростаюче майбутнє»

Основні питання заходу:

Державно-політичний вимір: Територіальна громада: як зробити реформи «для людей»? як сформувати ефективну систему співпраці громади та держави? Як об’єднати людей для розбудови громади?

Медико-гуманітарний вимір: як формувати в сучасних українських громадах «здоров’я-орієнтовану економіку» та «здоров’я-орієнтований соціум»? які інновації та перспективи можливі у розбудові медико-соціальної інфраструктури сільських громад?

Соціально-економічний вимір: Територіальна громада та сучасна Україна: як розвивати людський потенціал для соціально-економічних інновацій? Як капіталізувати наявний людський потенціал громади? Як розвивати нові джерела доходів громади через використання рекреаційних ресурсів?

Міжнародний вимір: Територіальна громада України та глобальний контекст: як успішно осмислити та імплементувати провідний міжнародний досвід? Як змінять життя громади інноваційні системи “smart village” та  “health village”?

На кого орієнтований захід:

• представники Територіальних Громад
  • громадські інституції та державні установи
  • науковці та експертна спільнота
  • економіко-бізнесова спільнота
  • фахівці у сфері оздоровчих послуг

Міжнародна громадсько-наукова Ініціатива «Громада – Україна: здоров’я, людський потенціал, соціально-економічні інновації» об’єднує людей, які займаються питаннями децентралізації, зацікавлені у розвитку соціальної та медичної сфери територіальних громад, відкриті до інноваційних форм розбудови соціальної та економічної активності

Структура заходу

Час Активність
9.00-10.00 Реєстрація учасників
10.00-10.40 Інформаційна частина
10.40-11.30 Державний сектор
11.30-12.00 Кава-брейк. Нетворкінг
12.00-13.00 Громадський сектор
13.00-14.00 Міжнародний сектор
14.00-15.00 Обід. Нетворкінг
15.00-16.00 Науковий сектор
16.00-17.00 Платформа конструювання інноваційних рішень
17.00 Підбиття підсумків

Формати участі:

* Очна\заочна участь

* Публікація

Робочі мови заходу: українська, англійська

Тематика:

Медицина, соціальні науки, освіта, економіка, право, міждисциплінарні та мультидисциплінарні дослідження

Поширення результатів та публікації:

Результати Міжнародної громадсько-наукової Ініціативи «Громада – Україна: здоров’я, людський потенціал, соціально-економічні інновації» будуть представлені у:

• Збірнику матеріалів Міжнародної громадсько-наукової ініціативи (Італія), з присвоєнням унікального індексу DOI кожній публікації
  • у ВЕЛИКОБРИТАНІЇ: в академічному журналі «Journal of Organisational Studies and Innovation» (JOSI) (P-ISSN 2056-9122; E-ISSN 2056-9130), індексованому у Web of Science (Emerging Source Collection), якщо тематика матеріалів відноситься до сфери менеджменту (зокрема, охорони здоров’я та туризму), бізнесу, фінансів та економіки.
  • в ІТАЛІЇ: в академічному журналі “Mental Health: global challenges” (E-ISSN 2612-2138; індексованому у Crossref, ResearchBib) якщо тематика матеріалів відноситься до сфери медицини, соціальних наук, освіти, економіки, права, міждисциплінарних та мультидисциплінарних досліджень. http://www.mhgcj.org

Участь у заході не є обов’язковою умовою публікації у зазначених виданнях.

Додаткові можливості: (потрібна додаткова реєстрація!!!)

• Семінар-ворк-шоп «Як опублікувати статтю у рейтингових виданнях» На заході передбачено консультації для авторів, що подали матеріали до британського міжнародного журналу Journal of Organisational Studies and Innovation» (JOSI) (P-ISSN 2056-9122; E-ISSN 2056-9130), індексованому у Web of Science (Emerging Source Collection).)
  • Семінар-ворк-шоп «Подання заявок на гранти та фінансування досліджень»

Деталі реєстрації та подання матеріалів:

Важливі дати:

Подання анотацій на рецензування: до 10 травня 2019 р.

Повідомлення рішення про прийняття анотації до друку: до 20 травня 2019 р.

Подання статті у повному обсязі до друку: до 10 травня 2019 р.

Формування остаточної програми Міжнародної громадсько-наукової ініціативи: до 28 травня 2019 р.

Робоча сесія Міжнародної громадсько-наукової ініціативи: 30 травня 2019 р.

Контактна інформація:

Dr. Viktor Vus

PhD in psychology, Associate Professor,

Editor-in-chief of the journal “Mental Health: global challenges” (www.mhgcj.org  )

Coordinator of the International Conference on Mental Health Care

“Mental Health: global challenges of XXI century” (www.mhgc21.org )

Institute for Social and Political Psychology NAES Ukraine

R&D Laboratory for Community Health (LPNU)

NDSAN Network (sector of partnership building) (Italy)

e-mail: (H) viktorvus@ukr.net