Спортивне життя🏆

Колектив кафедри фізичного виховання та безпеки життєдіяльності Одеського національного економічного університету працює на розвиток фізичних морально-етичних якостей майбутніх економістів. Засобами фізичної культури виховують у студентів мужність, цілеспрямованість, витривалість.

Кафедрою проводиться науково дослідна робота з питань професійно-прикладної психофізичної підготовки майбутніх економістів та впроваджують нові технології.

Університет піклується про своїх студентів, викладачів співробітників. Вони завжди мають можливість займатися у спортивних, тренажерних залах, користуватися кабінетом реабілітації. В літній період надається можливість відпочити в спортивно-оздоровчому таборі «Економіст», який розміщено в дивовижному місці Кароліно-Бугаз на березі Чорного моря.

В ОНЕУ створені та набули розвитку, різноманітні фізкультурно-оздоровчі та спортивні відділення. Щорічно проводиться спартакіада університету з 10 видів спорту, Спартакіада викладачів та співробітників з 6 видів спорту, Спартакіади гуртожитків з 4 видів спорту.

Традиційними стали зустрічі ректора університету професора М.І.Звєрякова зі студентами-спортсменами на підсумковому спортивному святі,  які беруть участь у спортивному житті університету і згідно з наказом ректора одержують нагороди та подяку.

Студенти-спортсмени університету гідно представляють ОНЕУ в складі збірних команд області та України на  змаганнях найвищого рівня в різних країнах світу, беруть участь в Всеукраїнських універсіадах, які проводяться Міністерством освіти і науки, Міністерством молоді та спорту України.

Усебічно та красиво показала себе у цих змаганнях збірна команда університету з художньої гімнастики, яка в своєму арсеналі нагород має золоті, срібні та бронзові медалі в кожній з універсіад.

Гордістю університету з художньої гімнастики є майстри спорту Савельєва Вікторія, Оксаніч Аліна, Федотова Світлана, Лошак Маргарита. Майстер спорту з карате Кулік Віталій, злегкої атлетики – Магомедов Анвар, майстер спорту з вітрильного спорту Гуменко Катерина. Призерами чемпіонату Європи 2015 р. стали Гуменко Катерина та Кулік Віталій.

Спортивну гідність університету відстоювали 4 майстри спорту, 2 студенти виконали норматив майстра спорту за період навчання в університеті, 33 студента виконали норми 1-2 розрядів. Завдяки чому у 2015р. збірна команда ОНЕУ посіла загальне 2 місце у ХХІІІ обласних студентських іграх.

У складі кафедри фізичного виховання працює 1 доцент, 5 старших викладачів, 3 майстри спорту України.

На кафедрі виконується наукова комплексна тема щодо функціонального віку студентської молоді. Більше ніж 100 студентів взяли участь у студентських наукових конференціях та виступили з доповідями.

Для усебічного висвітлення роботи кафедри видано три номери газети «Start-up».

Преображенська,8, к.213
723-08-01
k.fv@oneu.edu.ua

Структура Первинної профспілкової
організації студентів