Програма академічних обмінів ім.Фулбрайта. Програма імені Фулбрайта

Гранти, стипендії, конкурси

Університет Домброви Гурнічей (Польша) пропонує Вашій увазі три бакалаврські стипендіальні програми (англійською мовою) для міжнародних студентів

Стипендії Словацької республіки

Стипендіальна програма німецької економіки для України

Стипендії республіки Казахстан

Летняя школа ZSEM

Стипендії уряду Індонезії

Літній семінар з болгарської мови 2017

Стипендії Уряду Китайської Народної Республіки на 2017-2018 навчальний рік

Стипендії Румунії на 2017-2018 навчальний рік

Конкурси стипендій уряду Франції

Міжнародна магістерська програма з IT менеджменту(IMMIT)

Навчання у Франції. Стипендії Уряду Франції

Стипендії імені Лейна Кіркланда

Програма академічних обмінів ім.Фулбрайта. Програма імені Фулбрайта

Стипендії уряду КНР на 2016/2017 рр.

Стипендії на навчання від Інституту Тонджі, Шанхай, КНР.

Програма LEAD (Leadership, Education and Development Programme)

Літній семінар з болгарської мови

«Міжнародна парламентська стипендія» (Internationales Parlaments-Stipendium).


Програма академічних обмінів ім.Фулбрайта. Програма імені Фулбрайта

Заснована в 1946 році Програма імені Фулбрайта є найстарішою і найбільш престижною міжнародною програмою обміну вченими та студентами, що фінансується урядом США. Сьогодні вона підтримує академічні обміни з більш ніж 155 країнами світу.Програма імені Фулбрайта була відкрита в Україні на початку 1992 року.

Її метою було і залишається підвищення взаєморозуміння між народами Сполучених Штатів та України через наукові дослідження та обміни. Спочатку Програма імені Фулбрайта була керована Інформаційним агентством Сполучених Штатів (USIA) через Посольство Сполучених Штатів Америки. Окремий від посольства офіс Програми імені Фулбрайта був заснований у Києві в 1998 році.

З 1992 року майже 700 українських студентів, молодих викладачів і поважних вчених здійснили академічні дослідження чи навчання в США, і більше 400 американців були залучені в наукову роботу і навчання в Україні.

Програма імені Фулбрайта в Україні пропонує наступні можливості для громадян України:

Fulbright Scholar Program (http://www.fulbright.org.ua/uk/pages/37/scholar.html)

надає можливості проведення наукового дослідження в американських університетах терміном від 3 до 9 місяців. Початок гранту – вересень 2016 року. Останній термін подачі анкет: 15 жовтня щорічно

Координатор програми – Наталія Залуцька nzalutska@iie.org; scholar.ukraine@iie.org

Асистент програми – office.ukraine@iie.org

Fulbright Graduate Student Program (http://www.fulbright.org.ua/uk/pages/19/student.html)

надає стипендії студентам на 1 – або 2-річні академічні програми з отримання ступеня магістра наук або мистецтв в американських університетах. Новий конкурс на 2016 -2017 рік буде оголошений 1 лютого 2016. Останній термін подачі анкет: 16 травня щорічно

Координатор програми – Інна Бариш ibarysh@iie.org; student.ukraine@iie.org

Асистент програми – office.ukraine@iie.org

Fulbright Faculty Development Program (http://www.fulbright.org.ua/uk/pages/35/faculty.html)

надає можливості вченим і фахівцям проводити наукові дослідження, брати участь у процесі та розробці навчальних планів. Початок гранту – серпень-вересень 2016 року. Останній термін подачі анкет: 1 листопада щорічно

Координатор програми – Інна Бариш ibarysh@iie.org; student.ukraine@iie.org

Асистент програми – office.ukraine@iie.org

Програми запрошення американських вчених:

U.S. Fulbright Scholar Program (http://www.fulbright.org.ua/uk/pages/39/us-scholar.htmlhttp://www.fulbright.org.ua/uk/pages/39/us-scholar.html)

Українські освітні установи можуть запросити американських фахівців різних галузей знань для читання лекцій студентам протягом одного або двох семестрів.

Документи приймаються до 31 жовтня щорічно

Координатор програми – Наталія Залуцька nzalutska@iie.org; scholar.ukraine@iie.org

Fulbright Specialist Program (http://www.fulbright.org.ua/uk/pages/40/us-specialist.html)

Українські науково-дослідні та освітні установи можуть залучити американських фахівців до розробки освітніх програм та навчальних курсів, планування навчальних програм. Програма передбачає фінансування запрошеного фахівця протягом від двох до шести тижнів.

Координатор програми – Наталія Залуцька nzalutska@iie.org; scholar.ukraine@iie.org;

факс 044-230-20-60 (До уваги Наталі Залуцька).

Додаткову інформацію можна знайти на сайті http://www.fulbright.org.ua/uk/pages/3/programs.html

Офіс Програми імені Фулбрайта
вул. Еспланадна, 20, кімн. 904
Київ, 01001, Україна
Тел.: +380 (44) 287 07 77
Факс: +380 (44) 230 20 60
office.ukraine@iie.org


Преображенська, 8
каб. 125

+38 (0482) 32-79-16
+38 (0482) 35-81-60
+38 (048) 723-11-81 (fax)

george@oneu.edu.ua
ird@oneu.edu.ua

У термін з 29.05. по 02.06.2017р. в університеті з візитом для читання лекцій студентам факультету економіки та управління підприємництвом знаходився викладач Вищої школи бізнесу в м. Катовіце (Польща) доктор Томаш Каспровіч.

31 травня Одеський національный економічний університет, за планами міжнародного наукового обміну, відвідав з візитом всесвітньо відомий вчений, лауреат Нобелівської премії Вернон Сміт.

У першій декаді травня відбувся візит делегації ОНЕУ у складі ректора проф. М.І.Звєрякова та проректора з НПВРтаМЗ доц. Г.І.Шубартовського до університету Міттвайди (Німеччина) з нагоди 150-річчя з дня його заснування.

24 жовтня в Малій актовій залі ОНЕУ відбулося урочисте вручення ректором М.І. Звєряковим сертифікатів студентам, що успішно прослухали черговий курс лекцій «Економіка Європейського союзу та майбутнє відносин ЄС-Україна» проф. А.Фернандеса (Португалія).

В Одеському національному економічному університеті 9 вересня в Малій актовій залі відбулося урочисте відкриття циклу лекцій та семінарів професора Альваро Фернандеса (Португалія) «Економіка Європейського союзу та майбутнє відносин ЄС-Україна».

На базі Одеського національного економічного університету з 17 по 26 вересня проходила спільна українсько-німецька Літня школа «International Investments». Робочою мовою була англійська

5 вересня о 13.45 в МАЗі відбулася лекція професора Токійського університету Кімітака Матцузато на тему: «Наукове дослідження кризи в Україні».

20 липня 2016 ректор університету М.І. Звєряков вручив сертифікати групі студентів ОНЕУ, які протягом чотирьох років навчалися повністю англійською мовою.

Представники Одеського національного економічного університету взяли активну участь у роботі 16-ій сесії EU Study Days, що проходила в Одесі з 18 по 22 травня 2016 року.

28 квітня ректор університету М.І. Звєряков вручив сертифікати студентам ОНЕУ, ОНУ ім. І.І.Мечникова та ОНПУ, які відвідали курс лекцій «Економіка Європейського Союзу та відносини ЄС – Україна 2015/2016». Цей курс проводив професор Альваро Фернандес з Португалії за підтримки модуля Jean Monnet програми Erasmus+.

22 квітня 2016 року в МАЗі головного корпусу ОНЕУ виступив з лекцією сінгапурський експерт Gary Lit – Director and Consultant of GL Training and Consultancy.

17 березня 2016 року відбулася зустріч студентів ОНЕУ з представниками Відділу міжнародних зв’язків та агенції СОНАТА.

18 березня 2016 відбувся візит до ОНЕУ Радника, керівника відділу преси та інформації Представництва Європейського Союзу в Україні Юргіса Вілчінскаса.

18.02.2016 відбувся візит французької делегації до ОНЕУ

8 грудня 2015 року відбувся візит в ОНЕУ делегації Китайського університету фінансів та економіки м.Анхуи.

9 листопада 2015 року відбувся візит в ОНЕУ делегації Федерації обмінів Франція-Україна. У ході переговорів відбулося підписання угоди про співробітництво.

23 червня 2015 року ректор ОНЕУ проф. М.І.Зверяков та проректор з НПВРтаМЗ доц. Г.І.Шубартовський прийняли участь у французько-українському університетському форумі в Міністерстві освіти та науки України за участю посла Франції в Україні пана Алена Ремі, заступників Міністра І.Совсун та М.Стріхі, високопосадових адміністраторів та вчених з Франції, багаточисельної делегації провідних університетів України, які співпрацюють із французькими ВНЗ.

13.07.2015 ректор університету М.І. Звєряков вручив сертифікати першій групі студентів ОНЕУ які навчалися протягом 4 років повністю на англійській мові.

В рамках договора о международном сотрудничестве с кафедрой русского и белорусского языков Белорусского государственного экономического университета студенты-иностранцы ОНЭУ под руководством преподавателей кафедры языковой и психолого-педагогической подготовки традиционно принимают участие в студенческой научной конференции на иностранных языках БГЭУ: «Мир в двадцать первом веке: экономические, политические и социокультурные аспекты»

6 листопада 2014 року студенти Одеського національного університету та викладачі кафедри мовної та психолого-педагогічної підготовки підготували цікавий, захопливий концерт «Мова – душа народу»

Грант Института Конфуция

У термін з 26 по 28 листопада, відбувся візит ректора ОНЕУ професора М.І.Зверякова до Франції у складі делегації керівництва Міністерства освіти і науки та ректорів провідних навчальних закладів України.

В Інформаційному Центрі Європейського Союзу Одеського національного економічного університету в рамках програми «Представництво ЄС в Україні: 20 років разом» у термін з 14.05 по 10.06. була проведена низка заходів…

14 мая 2013 года в рамках ежегодного празднования Дня Европы в Украине на базе Информационного центра ЕС в Одесском национальном экономическом университете состоялся семинар на тему «Экономика Евросоюза».

23 березня 2013 р. внаслідок певних домовленостей ОНЕУ відвідав Надзвичайний і Повноважний посол Туркменістану в Україні Аманмурадов Нурберди Аманмурадович.

23 листопада відбувся візит Голови Представництва Європейського Союзу в Україні Яна Томбінські до Одеського Національного економічного університету.

Згідно домовленостей між Одеським національним економічним університетом та посольством Євросоюзу в Україні було прийнято рішення про відкриття у стінах нашого університету Інформаційного центру Євросоюзу. В Україні таких центрів вже існує дванадцять. На Півдні України, зокрема в Одеському національному економічному університеті буде діяти тринадцятий центр.

13-14 вересня 2012 р. у Одеському національному економічному університеті відбулася конференція та круглий стіл, присвячений підтримці демократії в Україні. З доповіддю та вступним словом виступив ректор університету, професор Михайло Звєряков.

4-5 жовтня 2012 р. в нашому університеті пройшла регіональна нарада учасників проекту Темпус IV «Дворівнева навчальна програма з е-комерції для обслуговування інформаційного суспільства в Росії, Україні та Ізраїлі» (ECOMMIS).

20 листопада 2011 року, делегація у складі 5 студентів Одеського Національного Економічного Університету на чолі з викладачем кафедри економіки підприємства, кандидатом економічних наук, Дегтярьовою Ольгою Олександрівною взяли участь в міжнародній конференції в Італії в перлині Європи, Флоренції.

9 грудня 2011 р. відбулася зустріч Ректора Одеського Національного економічного університету професора М.І.Звєрякова з делегацією Університету Різе (Туреччина), за результатами якої було підписано двосторонній договір про співробітництво.

17 лютого 2011 р. відбувся візит професора Болонського університету, відповідального за міжнародні зв’язки на економічному факультеті, пана Даріо Спелта до ОДЕУ.

У грудні 2010 р. відбувся візит делегації Одеського державного економічного університету у складі ректора М.І.Звєрякова та проректора АГР О.І.Йони у Стопанську академію «Д.А.Ценов» (Болгарії м. Софія).

14 вересня 2010 р. Ректор університету М.І.Звєряков у м.Болоньї підписав Велику Хартію Університетів у одному із найстаріших в Європі університетів, який було засновано ще у 1088 р.