Кредитно-економічний факультет

Навчання на кредитно-економічному факультеті – це НЕ ТІЛЬКИ учбовий процес, а й активне студентське життя, наповнене різноманітними культурно-масовими конкурсами, олімпіадами та спортивними змаганнями, які влаштовуються Студентським самоврядуванням.

На факультеті створені сприятливі умови для розвитку студентської наукової діяльності, реалізації творчих здібностей студентів, їхнього духовного збагачення та фізичного вдосконалення.

Ряд студентів факультету є іменними стипендіатами Президента України, Верховної Ради України, Ради університету та видатних вчених.

Науково-дослідна робота на факультеті проводиться провідними вченими кафедр, викладачами та студентами. Центрами планування та координації науково – дослідної роботи виступають кафедри факультету: банківської справи, філософії, історії та політології, мовної та психолого – педагогічної підготовки. Проблематика наукових досліджень визначається кафедральними комплексними темами, планами індивідуальної роботи викладачів та аспірантів.

Студенти кредитно-економічного факультету постійно приймають участь у Всеукраїнських конкурсах і приносять успіхи факультету і університету.

Високий рівень теоретичної і практичної підготовки студентів КЕФ підтверджується виступами на різних конкурсах, олімпіадах, тощо. Так в 2014/2015 навчальному році, студентку 51 групи Камбур Юлію Володимирівну галузева конкурсна комісія нагородила заохочувальним дипломом за конкурсну роботу на тему «Оцінка процесів злиття та поглинань у банківській системі Україні», студентка 51 групи Пеліван Дар’я Андріївна нагороджена дипломом III ступеня та рекомендована Міністерством освіти і науки України до нагородження дипломом переможця за наукову роботу «Визначення стратегічної конкурентноспроможності банків Одеської області в умовах регіональних диспропорцій», студентка 31 групи Суворова Аліна Володимирівна отримала похвальну грамоту за високі результати виконання тестових завдань у II етапі Всеукраїнської студентської олімпіади 2014/2015н.р. з дисципліни «Економічна теорія», студентка 41 групи Далакова Анастасія Петрівна нагороджена дипломом II ступеня за результатами II туру Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Банківська справа» 2014/2015н.р.

За результатами 2015-2016 року студентка 41 гр. Суворова Аліна Володимирівна нагороджена дипломом ІІ-го ступеня у ІІ-ому етапі Всеукраїнської олімпіади з напряму підготовки «Фінанси і кредит» спеціальності «Банківська справа», яка проходила в Державному вищому навчальному закладі «Університет банківської справи» (м. Харків-2016).

Білогородський Роман Михайлович, студент 51гр. кредитно-економічного факультету нагороджен дипломом ІІ-го ступеня у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеціальності «Банківська справа», який проходив в Державному вищому навчальному закладі «Університет банківської справи» (м. Харків-2016).

Щорічно до дня визволення міста Одеси в університеті проводиться підсумкова студентська наукова конференція, яка присвячена річниці визволення міста Одеси від фашистських загарбників студентська конференція.

Студентським активом факультету в квітні 2016 року була проведена інтелектуальна ігра “Що? Де? Коли?” та була прийнята участь в підборі участників для універитетської гри, де команда КЕФ зайняла 1 місце. Студенти факультету – неодноразові переможці оглядів-конкурсів художньої самодіяльності «Студосінь» і «Студвесна», завойовували титули «Міс студентства».
Яскравими подіями студентського життя є організація студентським активом кредитно-економічного факультету поїздок в старовинне місто Львів, місто – історія, місто – музей, зимові Карпати, Софійській парк м. Умань.

Студенти кредитно-економічного факультету активно підтримують здоровий спосіб життя як невід’ємний елемент загальної культури особистості, протидія факторам, що негативно впливають на здоров’я членів вузівського колективу, вироблення вмінь самостійного використання методів і форм фізичної культури в трудовій діяльності та відпочинку.

Фізичне виховання реалізується на заняттях з фізичної культури, через діяльність колективів фізкультури на факультетах, роботу спортивних секцій, клубів, проведення спортивних змагань, спартакіад, турнірів. Три останні роки 2013,2014,2015 перемагають у Спартакіаді ОНЕУ.

1 курс

дисциплінаВступ до спеціальності в Приватбанку”

1 курс

дисципліна “Вступ до спеціальності”

1 курс

опановує фах на практиці в Приватбанку

Практичне заняття в ПАТ Банк “Восток”

Управління грошовими потоками

Ділова гра

Ділова гра в ПАТ Банк “Восток”

Практичне заняття в ПАТ Банк ” Восток”

Управління грошовими потоками

1 курс

на лекції в ПАТ Банк “Восток”

Кредитно-економічний факультет – це велика дружня сім`я, яка чекає на Вас!