Шелудько Сергій Андрійович

💡РІВЕНЬ НАУКОВОЇ ТА ПРОФЕСІЙНОЇ АКТИВНОСТІ

📌Освіта

• Вища:

– Одеський національний економічний університет, кредитно-економічний факультет. Спеціальність «Банківська справа», кваліфікація – магістр з банківської справи, 2014 рік.

– Одеський національний університет імені І. І. Мечникова, економіко-правовий факультет. Спеціальність «Правознавство», кваліфікація – бакалавр з права, 2020 рік.

• 2014-2017 рр. – аспірантура (Одеський національний економічний університет, кафедра банківської справи).

📌Науковий ступінь

Кандидат економічних наук (2018 р.), спеціальність 08.00.08 – Гроші, фінанси та кредит (тема: «Трансформація валютного регулювання банківської діяльності в Україні»).

📌Вчене звання

Доцент кафедри банківської справи (2020 р.)

📌Трудова діяльність

• Вересень–грудень 2014 року – інженер-економіст бюро планування економічного відділу ДП «Одеський авіаційний завод»;
  • 2015-2020 рр. – викладач кафедри банківської справи Одеського національного економічного університету;
  • Вересень–листопад 2020 року – старший викладач кафедри банківської справи Одеського національного економічного університету;
  • з грудня 2020 року по теп. час – доцент кафедри банківської справи Одеського національного економічного університету;
  • з березня 2021 року по теп. час – викладач кафедри економіки, права та управління бізнесом Одеського національного економічного університету.

📌Дисципліни, які викладаються

• Теорія держави і права

📌Підвищення кваліфікації

Варшавський університет, Факультет управління (Стипендіальна програма Уряду Республіки Польща для молодих науковців 2018–2019 н.р.)

📌Тренінги, семінари, конференції, гранти, відзнаки, нагороди

• Навчальний курс «The Cloud Storage Service for the Online Studying on the Example of the Zoom Platform» (Люблінський науково-технічний парк, 2020);
  • Навчальний курс «Практичні аспекти оцінки банківських ризиків» (НБУ, 2019);
  • Тренінг «Регулювання фінансової системи та cashless економіка» (НБУ, 2017);
  • Тренінг «Школа європейських студій» (Представництво ЄС в Україні, 2016).

3) Активна участь в міжнародних проєктах, науково-практичних та науково-методичних конференціях, семінарах, тренінгах, вебінарах.

📌Сфера наукових інтересів

режим банківської таємниці, валютне регулювання, монетарна політика, міжнародна банківська справа, FinTech.

📌Наукові праці

Автор понад 70 наукових та навчально-методичних робіт.

Із публікаціями можна ознайомитися за посиланням

📌Науково-дослідний профіль:

Researcher