Андрєєва Яна Сергіївна

к.е.н., викладач

РІВЕНЬ НАУКОВОЇ ТА ПРОФЕСІЙНОЇ АКТИВНОСТІ

Вища освіта

• Вища (Одеський державний економічний університет, кредитно-економічний факультет. Спеціальність «фінанси та кредит», кваліфікація – економіст, 2002 рік).
  • 2009-2013 рр. – аспірантура (Одеський державний економічний університет, кафедра банківської справи).

Науковий ступінь

Кандидат економічних наук (2015 р.), спеціальність 08.00.08 – Гроші, фінанси та кредит   (тема: «Роль банків на кредитному ринку в умовах асиметріі інформації»).

Досвід роботи

• 2000-2004 рр. – спеціаліст комерційного сектору АКБ «Морський Транспортний Банк»
  • 2004-2007 рр. – начальник відділення АКБ «Райффайзен Банк Аваль»
  • 2008-2009 рр. – начальник відділу підтримки бізнесу АТ «Ерсте Банк»
  • 2009-2013 рр. –  директор дирекції АТ «Ерсте Банк»
  • 2013-2014 рр.- директор південної дирекції АТ «Ві Ей Бі Банк»
  • 2015-2016 рр. –   директор південної дирекції АТ «Піреус Банк»
  • З травня 2017 року по теп. час  – керівник проектів з розвитку персоналу АТ «Альфа Банк»
  • 2007 – 2015 рр.- викладач кафедри банківської справи Одеського національного економічного університету
  • З вересня 2015 року по теп. час – викладач кафедри фінансового менеджменту та фондового ринку   Одеського національного економічного університету.

Дисципліни, які викладаються

«Інформаційні системи і технології в фінансовій та банківській сфері»; Фінансовий менеджмент у фінансових посередниках»; «Фінансовий облік у фінансових установах»

Тренінги, семінари, конференції, гранти, відзнаки, нагороди

Активна участь в науково-практичних та науково-методичних конференціях, семінарах, тренінгах, вебінарах.

Наукові інтереси

Банківська система, фінансовий інжиніринг, інформаційні технології на фінансовому ринку

Наукові праці

Автор понад 30 наукових та навчально-методичних робіт.

Посилання на профіль

Orcid