Семенова Катерина Данилівна

💡Досягнення у професійній діяльності

📌Вища освіта: Одеський інститут народного господарства, 1986 рік, спеціальність «Статистика».

📌Науковий ступінь:  кандидат економічних наук; у 1992 році захистила дисертацію за темою «Методи аналізу та прогнозування продуктивності праці на промислових підприємствах».

📌Вчене звання: доцент, присвоєно у 1996 році.

📌Досвід роботи:

1991-1995 рр. – викладач кафедри статистики Одеського інституту народного господарства (з 1993 р. – Одеський державний економічний університет);

1996-2018 рр. – доцент кафедри статистики Одеського державного економічного університету (з 2011 р. – Одеський національний економічний університет);

вересень 2018 р. – серпень 2022 р. – доцент кафедри економічного аналізу Одеського національного економічного університету;

вересень 2022 р. – по теперішній час – доцент кафедри бухгалтерського обліку, аналізу та аудиту Одеського національного економічного університету.

📌Дисципліни: «Економічний аналіз», «Організація і методика економічного аналізу», «Фінансовий аналіз», «Аналітичне забезпечення прийняття управлінських рішень», «Аналіз фінансової звітності», «Економіко-математичні методи в аналізі бізнес-процесів», «Аналіз підприємницьких ризиків».

📌Підвищення кваліфікації:

Спільне Українсько-Німецьке підприємство ТОВ «ТТВ-ДОМ», 2020 р.

📌 Тренінги, семінари, конференції, гранти, відзнаки, нагороди:

• брала участь більш ніж у 80 науково-практичних конференціях та семінарах (у тому числі міжнародних);
  • брала участь в онлайн-тренінгах, зокрема, «Адаптація навчального процесу та дуальної освіти до онлайн-режиму», «Нові підходи до викладання та комунікації зі студентами», «Академічна доброчесність як чинник якості освіти» та ін.

📌Наукові інтереси: економіко-математичні методи аналізу, методи оцінювання ризиків, аналіз бізнес-процесів.

📌Загальна кількість наукових і навчально-методичних робіт – понад 150 робіт, у тому числі навчальні посібники «Економічний аналіз», «Економічний аналіз суб’єктів господарювання».

📌Основні наукові публікації:

1. Семенова К. Д., Тарасевич Н. В. Моделювання впливу факторів клієнтського капіталу на доходи банківських установ. Академічний огляд. 2020. № 2 (53). С. 39-45. (Web of Science)
  2. Семенова К. Д. Аналіз фінансового стану підприємств України та тенденцій розвитку. Науковий вісник Одеського національного економічного університету. 2021. № 5-6 (282-283). С. 77-82.
  3. Семенова К. Д. Аналітичні можливості фінансової звітності для оцінки підприємницьких ризиків. Науковий вісник Одеського національного економічного університету. 2022. № 8 (297). С. 32-39.
  4. Семенова К. Д., Кравець Д. Д. Аналіз впливу факторів на ефективність використання фінансових активів. Сталий розвиток економіки. 2023. № 4. С. 105-108.
  5. Волкова Н. А., Гайдаєнко О. М., Семенова К. Д. та ін. Методичні аспекти дослідження бізнес-процесів на мезо- та мікрорівні. Монографія. Одеса:  ППЦ «Белка». 2021. 157 с. (9,8/2,0 авт. арк.).

📌Профіль у Google Scholar

Web of Science (ResearcherID: K-7567-2018)

ОRCID (orcid.org/0000-0002-1613-7218)