Культурно-масовий сектор

Голова культурно-масового сектору

Кузьмин Ігор

Що ж таке культмасовий сектор, а в народі просто студклуб, ФЕУП?

Це студентська організація, яка проводить самі гучні заходи в університеті. Кожної осені і навесні проходять три феєричних заходи – Студентська Осінь, Міс ОНЕУ і Студентська Весна, де факультети змагаючись між собою, показують свої кращі номери у вокалі, танці та гумор.

Не з чуток кажучи – це місце наполегливої праці, стрімкого розвитку і приголомшливих перемог. Тут мають місце не тільки ваші найяскравіші спогади, а й усього факультету. А головне, у кожного є шанс стати частиною нашої великої і дружної сім’ї Студклубу ФЕУП.

Якщо ти впевнено володієш своїм голосом, вокальна студія вже в очікуванні тебе. Вмієш відчути ритм і відобразити свої почуття лише за допомогою тіла – ти безсумнівно ввійдеш до лав наших танцюристів, а може навіть і хореографів. Ну і нарешті, якщо в тебе є акторська жилка, почуття гумору або ж природна чарівність – агітбригада ФЕУП твоє покликання.

На базі нашого студклубу в 2017 році була створена команда КВК «Молодість Маколея Калкіна», Чемпіони Кубка Ректора ОНПУ 2017, Півфіналісти Студентської Обласний Ліги сміху, учасники Кубка Мера Одеси, неодноразові учасники регіональних ліг і інших проектів. І ми впевнені, що наш факультет чекає ще чимало успішних команд. Можливо, це будете саме Ви.

ФЕУП завжди займає лідируючі місця, і не просто так. Ми не змогли б досягти такого рівня, якби не наші талановиті і працьовиті активісти.

Якщо ви активні, позитивні, прагнете вперед і вимагаєте нового – ЛАСКАВО ПРОСИМО ДО КУЛЬТУРНО-МАСОВИЙ СЕКТОР ФЕУП!