Культурно-масова робота

Що ж таке культмасовий сектор, а в народі просто студклуб?

Це студентська організація, яка проводить самі гучні заходи в університеті. Кожної осені і навесні проходять три феєричних заходи – Студентська Осінь, Міс ОНЕУ і Студентська Весна, де факультети змагаючись між собою, показують свої кращі номери у вокалі, танці та гумор. А зовсім недавно, в 2021 році, факультети об’єдналися та влаштували неймовірне шоу на сторіччя ОНЕУ на сцені українського театру.
Кожен студклуб університету має свої підходи, свою індивідуальність та стиль. Підготовка до кожного конкурсу – це запеклива боротьба між факультетами, інтриги, розслідування, хоча і без злочинів. А афтерпаті – це найчистіша любов та гармонія.
Не з чуток кажучи – це місце наполегливої праці, стрімкого розвитку і приголомшливих перемог. Тут мають місце не тільки ваші найяскравіші спогади, а й кожного факультету. А головне, у кожного є шанс стати частиною нашої великої і дружної сім’ї Студклубу.
Якщо ти впевнено володієш своїм голосом, вокальна студія вже в очікуванні тебе. Вмієш відчути ритм і відобразити свої почуття лише за допомогою тіла – ти безсумнівно ввійдеш до лав наших танцюристів, а може навіть і хореографів. Ну і нарешті, якщо в тебе є акторська жилка, почуття гумору або ж природна чарівність – агітбригада твоє покликання.
До речі, раніше про сім’ю було сказано не для красивого слова. В студклубі стають через співпрацю стають більше ніж просто друзями. А вечірки та відпочинки, які ми самі собі влаштовуємо, це треба відчути.
 Якщо ви активні, позитивні, прагнете йти вперед і вимагаєте нового – ЛАСКАВО ПРОСИМО ДО КУЛЬТУРНО-МАСОВОГО СЕКТОРУ!

Ähnliches Foto