Центр трансферу знань і технологій

Гребенник Наталя Григорівна

Посада: Доцент

Ступінь: Кандидат економічних наук з 2003 року

Звання: Доцент з 2005 року

Сфера наукових інтересів: Підприємництво, малий бізнес, кластеризація в економіці, інноваційне підприємництво, стартапи

Тема дисертаційної роботи: Організаційно-економічні основи створення і розвитку суб’єктів малого підприємництва на морському транспорті України

Кількість публікацій: Близько 120, з них: 5 колективних монографій,  11 підручників й навчальних посібників, 39 статей, з яких 33 у фахових виданнях та одна у виданні, що входить до наукометричної бази Scopus.

Основні дисципліни: Підприємництво. Малий бізнес в морській галузі. Потенціал і розвиток підприємства. Бізнес і стартапи. Бізнес в судноплавстві.

Одеський центр трансферу знань і технологій  є структурним підрозділом Одеського національного економічного університету.

Метою Центру є створення сприятливих умов для розвитку інноваційного середовища у регіоні.

Завдання, функції та напрямки роботи Центру:

• Інфраструктура: сприяння створенню комфортних умов для інноваторів під час їх роботи над проектами (устаткування, приміщення, комунікації).
  • Консалтинг: організація консультативної підтримки інноваторів при роботі над проектами у питанні експертизи, оцінки, економіки, фінансів, менеджменту, права тощо (у тому складі, у питанні захисту інтелектуальної власності).
  • Комерціалізація: допомога інноваторам у процесі комерціалізації результатів їх наукових досліджень.
  • Співпраця: налагодження взаємовигідної співпраці з зовнішніми та внутрішніми стейкхолдерами (дослідники, бізнесмени, владні структури, інші освітні заклади тощо).
  • Навчання: організація проведення лекцій, майстер–класів, воркшопів, тренінгів та інших зустрічей інноваторів та команд з представниками української та світової інноваційної екосистеми.
  • Інформування: популяризація інноваційної діяльності у ЗМІ, інформування усіх зацікавлених осіб про роботу Центру, залучення обдарованих дослідників до інноваційної діяльності.

Інтерактивні форми на сайті Центру надають можливість:

• для інноваторів: надати для широкого загалу інформацію про свою інноваційну розробку на будь-якому етапі роботи;
  • для бізнесменів: надати інноваторам та науковцям запит на розробку наукового, дослідницького або інноваційного продукту.

Центр БЕЗКОШТОВНО надає індивідуальну, адресну підтримку інноваторам в університетах  та супровід інноваційних проектів на всіх стадіях розвитку

📌Детальніше