Кафедра банковского дела

25.10.18 у рамках форуму «Взаємовідносини банків і бізнесу», організованого кафедрою банківської справи ОНЕУ, виступили представники «Ощадбанку», «Південного», «МТБ», «Укрсиббанку».

У рамках дисципліни “Вступ до спеціальності, 24.10.2018 юні банкіри 1 курсу кредитно-економічного факультету ОНЕУ відвідали та ознайомилися з діяльність КБ “Приватбанк”. Дякуємо колег з Одеської філії Південного ГРУ за організацію зустрічі, корисну інформацію щодо перспективи професії Банкір!

26 вересня в 2018 кафедра банківської справи зустрілася зі студентами 1 курсу, які тільки почали рухатися в напрямку кар’єри банкіра.

Зустріч з практиками завжди корисна! 26 вересня 2018 р. відбулася зустріч співробітників АБ “Південний” зі студентами кредитно-економічного факультету. Банкіри презентували технологію NFC Near Field communication в новому додатку Google Pay для Андроїд.

10 жовтня 2018 року в рамках дисципліни «Вступ до фаху» кафедра банківської справи організувала для студентів 1 курсу кредитно-економічного факультету ОНЕУ екскурсію в Контакт-центр Банку АБ “Південний”. Дякуємо колег з банку за теплий прийом, якісне донесення інформації і приємні подарунки!

З 24 вересня по 1 жовтня 2018 року на базі Одеського національного економічного університету відбулася зустріч викладачів і студентів університетів Магдебургу (Німеччина), Одеси та Харкова в рамках спільного україно-німецького міжнародного проекту «Summer School «International Investment». У складі учасників проекту була Завадська Діана Володимирівна, к.е.н., доцент кафедри Банківської справи з лекцією «Market Research for International Investments».

Вітаємо учасників та переможців проекту!

День відкриття проекту

Завадська Діана Володимирівна, к.е.н., доцент кафедри Банківської справи

День захисту презентацій бізнес-планів стартапів

День вручення сертифікатів

Кафедрою банківської справи була організована вже традиційна екскурссія “Банківська Одеса”. Наші першокурсники з інтересом пройшлись вулицями міста і приємно були здивовані, що будівлі, які їм постійно зустрічались, мають глибокі історичні коріння, пов’язані з розвитком банківської справи в Одесі в 18 столітті.

У рамках співпраці ОНЕУ та Економічного ліцею, вже п’ятий рік кафедра банківської справи проводить навчальну практику для ліцеїстів 10 класів.

22 травня Кафедра банківської справи взяла участь у презентації спеціальностей в 6 корпусі ОНЕУ, де проходила основна сесія з першого ЗНО для учнів 11 класів.

Напередодні 20 травня – Дня банківського працівника, студенти кредитно-економічного факультету відвідали Музей грошей при Національному банку України у м.Київ!

Знайомство з потенційними банкірами! 12 квітня 2018 р. викладачі кафедри банківської справи к.е.н., ст. викладач Шмуратко Я.А. і к.е.н. викладач Кретов Д.Ю. відвідали школи м. Кілії та с. Шевченкове.

На кафедре банковское дело был проведен Семинар по финансовой грамотности организован НБУ

Научная элита по вопросам банковского дела Украины в ОНЭУ

Преподаватели кафедры банковского дела прошли тренинг Активные методы обучения в ВУЗе

ул. Преображенськая 8, к.316