073 «Менеджмент»

Освiтнi програми

 1. Менеджмент організацій
Бакалавр
Освітньо-професійна програма “Менеджмент організацій”
Спеціальність “073 Менеджмент”
Стислий опис і актуальність  Необхідність підготовки фахівців  у галузі менеджменту підтверджується високим попитом на кваліфікованих працівників, яких потребують сучасні підприємницькі структури.

В межах спеціальності студенти набувають базових знань щодо сучасних методів прийняття управлінських рішень; планування діяльності організації;  методів забезпечення конкурентоспроможності організації; ефективних методів мотивації персоналу та управління командою.

Знання і вміння Студенти отримують знання  в галузі менеджменту, вивчають концепції системного, ситуаційного, адаптивного, антисипативного, антикризового, інноваційного, проектного менеджменту; опановують методи прийняття управлінських рішень та технології у менеджменті.

Студенти набувають вмінь розв’язувати складні спеціалізовані задачі та практичні проблеми у сфері менеджменту, які характеризуються комплексністю і невизначеністю умов зовнішнього та внутрішнього середовища.

Майбутні професії та перспективи працевлаштування Випускники можуть працювати на посадах: керівники та головні фахівці основних підрозділів організації;  керівники підрозділів маркетингу; керівники фінансових, бухгалтерських, економічних та адміністративних підрозділів; керівники підрозділів матеріально-технічного постачання; менеджери з дослідження ринку та вивчення суспільної думки; менеджери з підбору, забезпечення та використання персоналу; менеджери систем якості.

Перспективи працевлаштування поширюються на державний та приватний сектор. Зокрема, можливе працевлаштування на підприємствах будь-якої організаційно-правої форми, в яких випускники працюють у якості керівників первинного рівня управління або виконавців різноманітних служб апарату управління; в органах державного та муніципального управління; структурах, в яких випускники є підприємцями, що створюють та розвивають власну справу. 

Стислий опис, особливості та конкурентні переваги освітньої програми Програма реалізує надбання знань та навичок з управління організацією. Орієнтована на підготовку сучасних менеджерів, підприємців, ініціативних та здатних до швидкої адаптації в бізнес-середовищі. 

Спеціальні компетентності здобувачі опановують з першого курсу з використанням тренінгів, на підставі чого формуються практичні навички лідерства, роботи в команді, налагодження міжособистісних взаємодій, та використання принципів психології управління.

Освітня програма є мобільною за програмою «Подвійний диплом».

Про спеціальність

ОП «Менеджмент організацій» – сучасна освітня програма, яка реалізує досягнення компетенцій з управління організацією та її бізнес-процесами; орієнтована на підготовку сучасних менеджерів, підприємців, ініціативних і здатних до швидкої адаптації в бізнес-середовищі; враховує сучасні вимоги до вирішення практичних питань шляхом введення занять-тренінгів. За ОП «Менеджмент організацій» Ви можете взяти участь в програмах «Подвійний диплом» – це спільні програми українських і зарубіжних ВНЗ, які дають можливість українським студентам навчатися в Європі і отримати дипломи європейських університетів.

Ким можуть працювати випускники:

 • керівниками підприємств, установ та організацій;
 • керівниками фінансових, бухгалтерських, економічних, юридичних та адміністративних підрозділів;
 • керівниками підрозділів управління кадрами та трудових відносин;
 • керівниками підрозділів маркетингу;
 • менеджерами за питань комерційної діяльності;
 • керівниками проектів і програм;
 • керівниками підприємств-готелів та закладів ресторанного господарства;
 • менеджерами у сфері надання інформації;
 • менеджерами систем якості;
 • керівниками апарату центральних органів влади.

– Летичевська О.В. – секретар 10 операційної групи Marlow Navigation Ukraine;

– Нікуліна О. – керівник відділу продажів продюсерського центру «STAR TIME»;

– Короблева Ж. – помічник керуючого центром нерухомості «Атланта».

К.е.н., старший викладач кафедри менеджменту організацій Одеського національного економічного університету Місько Ганна Анатоліївна прочитала лекції з дисципліни «Менеджмент» у Економічному університеті – Варна (Болгарія) по програмі Erasmus+ «Мобільність персоналу для викладання» з 28.09.2020 р. по 02.10.2020 р. для студентів 3 курсу спеціальності «Менеджмент». Студенти мали можливість використати набуті знання під час вирішення кейсу корпорації «Upjohn».

За результатами програми Erasmus+ «Мобільність персоналу для викладання» було підписано міжкафедральний договір про співпрацю між кафедрою менеджменту організацій Одеського національного економічного універсимтету та кафедрою управління та адміністрації Економічного університету – Варна.

Студенти  3 курсу спеціальності «Менеджмент» 5 жовтня 2020 р. відвідали тренінг, який для них провів консультант з управління Сокуренко Ігор Анатолійович та вивчили базові правила ведення переговорів. Всі учасники отримали шквал емоцій та енергії, засвоїли основні техніки та переконалися, що ефективні переговори – це шлях до успіху у будь-якій сфері: як у бізнесі, так і в особистому житті.

Лекцію з «Вступ до фаху» для студентів 1 курсу спеціальності «Менеджмент» провів випускник кафедри менеджменту організацій, успішний бізнесмен, канд.екон.наук Малютенко Олександр. Він розповів про свій шлях у бізнесі, про підйоми та падіння, про те як не боятися шукати власний шлях, починаючи з малого, і головне – не зупинятися… Головне всі зрозуміли, що менеджмент – це наука про успіх!

Студенти ФМОІТ прослухали цікаву лекцію професора Школи менеджменту ім. Везерхеда (США) Романа Шеремети на тему: «Економіка пост-пандемії: макроекономічний огляд і прогноз» та дізналися думку відомого економіста щодо впливу COVID-19 на економічні процеси в світі і Україні.

📌В міжнародний день Менеджменту, відбувся традиційний захід посвячення першокурсників в студенти спеціальності «Менеджмент»👏

Міцна родина – це наявність спільних цінностей та традицій, це спадкоємність поколінь. Це спільний світогляд, розуміння один одного та підтримка.

1 листопада 2019 р. в міжнародний день Менеджменту, відбувся традиційний захід посвячення першокурсників в студенти спеціальності «Менеджмент». Це, довгоочікуване свято «Осінні зустрічі», яке студенти створюють своїми руками.

Захід відкрили: декан факультету менеджменту, обліку та інформаційних технологій Ганна Москалюк та завідувач кафедри менеджменту Інна Кузнецова. Вели свято студенти 2 курсу Вегержинська Владислава, Гумен Любов, Чабан Владислав. Першокурсники презентували свої перші творчі досягнення – фільм «Пригоди менеджерів в ОНЕУ». Урочисто було нагородження переможців фотоконкурсу «Фотополювання «Університет (ОНЕУ) в обличчях».

Свято «Осінні зустрічі» закінчились традиційним гімном «Управляти красиво!» і напуттям: «не бійтеся мріяти – без мрії немає майбутнього, не бійтеся помилятися – з помилками приходить досвід, не бійтеся ставати дорослими – хто буде втілювати Ваші мрії?»

Дорогі наші першокурсники-менеджери, щиро бажаємо вам бути успішними! Дякуємо кафедрі менеджменту за організацію такого чудового свята!!!

📌Яскрава та цікава вечірка HALLOWEEN вийшла у студентів ФМОІТ разом із ФФБС, організована в гуртожитку № 2 ОНЕУ🎉

Кошти, зібрані на святковому ярмарку, направлено на благодійність.

📌ФМОІТ прийняв участь у І міському профорієнтаційному фестивалі “PRO-FEST: ОБЕРИ МАЙБУТНЄ” (м. Чорноморськ)👆

1 листопада ФМОІТ прийняв участь у І міському профорієнтаційному фестивалі “PRO-FEST: ОБЕРИ МАЙБУТНЄ” (м. Чорноморськ). Декан Москалюк Г.О. презентувала наш ЗВО та факультет зокрема учням шкіл та їх батькам, заступник декана ФМЕ Іванов А.М. презентував міжнародні програми навчання в нашому університеті, прийняли участь у панельній дискусії та разом з колегами кафедри активізували соціально-професійне самовизначення учнівської молоді.

Дякуємо організаторам заходу та зокрема Відділу маркетингу ОНЕУ.

📌School Week зі школярами старших класів м. Одеси📅

29 жовтня провели School Week зі школярами старших класів м. Одеси. Грали в ділові ігри під керівництвом декана Москалюк Г.О. та викладачів випускових кафедр ФМОІТ: управляли прибутком, зводили баланс, аналізували діяльність підприємства та будували ефективну команду.

Дякуємо учням за проявлений інтерес та активну участь у заході!

Чекаємо Вас на навчання на ФМОІТ!

📌Студенти ФМОІТ не тільки добре навчаються, але й добре відпочивають👍

Студенти ФМОІТ не тільки добре навчаються, але й добре відпочивають! А якщо це відбувається ще й за участю декана і заст.декана факультету, то гра проходить цікаво, весело та сприяє налагодженню комунікацій студентів та керівництва факультету. Дякуємо всім учасниками гри «Мафія»!!!

📌Студенти першого курсу спеціальності «Менеджмент» вивчали основи взаємодії під час відкритого заняття з командного тренінгу🤝

Будуємо команду!

Студенти першого курсу спеціальності «Менеджмент» вивчали основи взаємодії під час відкритого заняття з командного тренінгу. На практиці не просто вирішуються завдання спілкування, досягнення згоди, виконання командних ролей…

Процес перетворення на команду відбувався завдяки чудового тандему Альони Осічки та Світлани Ясинської, які доповнюють одна одну та віддають частину своєї життєвої енергії. Результат того вартий: створення позитивного соціального оточення,у якому розуміють один одного без слів!

📌Студенти 1 курсу ФМОІТ спеціальності “Менеджмент” відвідали з екскурсію Одеський міжнародний аеропорт✈

Студенти 1 курсу ФМОІТ спеціальності “Менеджмент” разом з деканом Москалюк Г.О. та куратором Ольвінською Ю.О. відвідали з екскурсію Одеський міжнародний аеропорт, де дізналися багато цікавого та нового.

Дякуємо керівництву компанії Sky Service та сподіваємося на подальшу співпрацю щодо проходження практики, стажування та працевлаштування наших студентів.

📌У жовтні ФМОІТ приймав участь у проекті “Профорієнтаційний STREAM”🤝

У жовтні ФМОІТ приймав участь у проекті “Профорієнтаційний STREAM”, який проходив на базі 7 гімназії за участю учнів 9-11 класів шкіл Суворівського р-ну м. Одеси.

Факультет представляли декан Москалюк Г.О., викладацький склад кафедри бухгалтерського обліку та аудиту Черкашина Т.В., Волчек Р.М. і кафедри менеджменту Кузніцова І.О., Данчева О.М. Запросили абітурієнтів на School Week та День відкритих дверей, поспілкувалися з батьками, проінформували про особливості вступу на ФМОІТ, запланували цікаві спільні проекти тощо.

Дякуємо керівництву гімназії 7 та усім організаторам і учасникам за цікавий івент.

📌Магістранти ФМОІТ спеціальності “Менеджмент” провели Мотузковий тренінг під керівництвом проф. Кузнецової І.О. 🌊

Магістранти ФМОІТ спеціальності “Менеджмент” провели Мотузковий тренінг під керівництвом проф. Кузнецової І.О.

Це командотворчий тренінг, де учасники створюють команду і працюють у ній. Такий тренінг допомагає набути і закріпити важливі корпоративні вміння: чути один одного, говорити по суті, орієнтуватися не лише на результат, а й на тривалий процес його досягнення. Основні категорії, досягнуті під час тренінгу: довіра, відповідальність, вільний вибір, командне прийняття рішень, особистий вклад у перемогу, перемога над собою.

📌 14 червня студенти першого курсу (спеціальність “Менеджмент”) вивчали організаційну структуру разом з провідним менеджером департаменту продаж Єва в Одеському регіоні.

14 червня студенти першого курсу (спеціальність “менеджмент”) вивчали організаційну структуру разом з Ольгою Балабаш і нашою випускницею Юлією Бондаренко – провідний менеджер департаменту продаж Єва в Одеському регіоні. Студенти збагатилися практичними знаннями. Юлія вражена їз допитливістю.

📌На базі ОНЕУ 15–17 травня 2019 р. відбудеться ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади «Менеджмент інноваційної діяльності» зі спеціальності 073 «Менеджмент»🖊

Згідно з наказом Міністерства освіти і науки України від 28.11.2018 р. № 1313  на базі Одеського національного економічного університету 15– 17 травня 2019 р. відбудеться ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади «Менеджмент інноваційної діяльності» зі спеціальності 073 «Менеджмент».

📌10 жовтня 2018 року кафедрою менеджменту було проведено щорічний традиційний захід «ОСІННІ СПОГАДИ: ЯК ЦЕ БУЛО…»🍁

10 жовтня, кафедрою менеджменту, в ВАЗі ОНЕУ, було проведено щорічний традиційний захід «ОСІННІ СПОГАДИ: ЯК ЦЕ БУЛО…» – зустріч студентів старших курсів та першокурсників. Студенти обмінювалися спогадами та враженнями про студентське життя, спеціальність та викладачів. Першокурсники порадували активною участю: гумористичними мініатюрами, танцювальними і пісенними номерами. Було нагороджено переможців фотоконкурсу «Наша команда в ОНЕУ». Переможці отримали солодкі призи.

На завершення заходу першокурсникам вручили значки з логотипом кафедри менеджменту, ще раз засвідчивши, таким чином, що вони стали її частиною.

📌Проведення в ОНЕУ всеукраїнської студентської олімпіади з менеджменту😊

ОНЕУ відкриває нові горизонти! 🌐
19.04 .2018-20. 04. 2018 року в Одеському національному економічному університеті проходила Всеукраїнська  студентська олімпіада з менеджменту!👔📚

Студенти зі всієї України мали можливість відкрити свої таланти  у сфері інноваційного менеджменту! ✍📋

Цього року учасники олімпіади показали гідний результат! 💪💪💪

Молоде покоління фахівців – гордість нації! 👍

Ähnliches Foto

Перелік конкурсних предметів (вступних іспитів)

Бюджет / контракт

Вагові коефіцієнти
1. Українська мова та література 0,45
2. Математика 0,25
3. Історія України або іноземна мова, або географія, або біологія, або фізика, або хімія 0,20