Створення електронного кабінету для подання заяв

Під час реєстрації електронного кабінету вступник має зазначити такі дані:

• адресу електронної пошти, до якої має доступ;
  • номер, пін-код та рік отримання сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання;
  • серію та номер атестата про повну загальну середню освіту;
  • середній бал додатка до вказаного атестата, обчислений за 12-бальною шкалою з округленням до десятих частин бала;
  • додатково вступник завантажує скановану копію (фотокопію) додатка до документа про повну загальну середню освіту та фотокартки (алгоритм за посиланням).

Увага ! 2017 року для вступу до ВНЗ приймаються сертифікати ЗНО 2016 та 2017 років.

Преображенська, 8, к. 109
723-80-73
abiturient@oneu.edu.ua

Приймаються учні 11-х класів, студенти коледжів, які планують подальше навчання у ВНЗ та особи з повною середньою освітою.

Заняття на курсах проводяться з математики, української мови та літератури, географії та історії. Навчання на курсах спрямовано на підготовку до складання зовнішнього незалежного оцінювання якості знаннь (тестів) і закладає базу подальшого успішнього навчання у ВНЗ.