015 «Професійна освіта (Економіка)»

АНГЛІЙСЬКА МОВА В ЕКОНОМІЦІ ТА БІЗНЕС-ОСВІТІ

Нова спеціальність  – 015 «Професійна освіта (Економіка)», інноваційна освітня програма «Англійська мова в економіці та бізнес освіті» є актуальною відповіддю на виклики та попит сьогодення, та перспективною для сучасної молоді. Підготовка студентів відбувається за трьома напрямками: іноземні мови (англійська, як основна та німецька/французька, як вибіркові), бізнес освіта, а також педагогіка та психологія вищої школи.

Протягом навчання студенти набувають навичок та знань за такими дисциплінами як: фонетика, грамматика та лексика ділової англійської мови; друга іноземна мова, міжкультурні коммунікації, емоційний інтеллект, основи бізнесу, бізнес-консультування та коучінг, етика бізнесу (професійна етика та конфліктологія), міжнародні економічні відносини, бізнес-планування, методика проведення бізнес-тренінгів та багато інших.

Інноваційна освітня програма «Англійська мова в економіці та бізнес освіті» розкриває перед студентами перспективи побудови кар’єри у освітній діяльності, готує до роботи перекладача, ментора, коуча, бізнес-консультанта, а також орієнтує студентів до подальшої роботи у педагогічній, філологічній та консалтинговій діяльності із високим рівнем володіння іноземними мовами.

Презентація зі спеціальності 015

Після закінчення програми навчання випускники  будуть здатні:

• викладати економічні дисципліни англійською мовою;
  • надавати бізнес-консультації та проводити коуч-сесії;
  • володіти методикою проведення бізнес-тренінгів;
  • управляти освітніми проектами;
  • працювати над розвитком особистої кар’єри;
  • працювати перекладачем та здійснювати будь-які комунікації у англомовному у бізнес-середовище на професійному рівні.

Працевлаштування у закладах середньої, спеціалізованої та вищої освіти (школи, ліцеї, гімназії, технікуми, університети), перекладацьких агенствах, міжнародних компаніях, бізнес середовищі, агенствах з надання консалтигнових послуг, займатися приватною практикою, консалтингом та в обраній сфері, науковій та дослідницькій діяльності тощо), в яких випускники працюють на посадах, які потребують розв’язання прикладних задач та здатності нести відповідальність за результати своєї діяльності та діяльності інших осіб у певних ситуаціях, які характеризуються певною невизначеністю умов.

Після закінчення навчання за освітньо-професійною програмою випускник може займати відповідну первинну посаду (за Державним класифікатором професій ДК 003: 2010):

2310 – викладач економічних дисциплін англійською мовою;

2351.1 – науковий співробітник;

231 – педагог професійного навчання;

2444.2 – перекладач ділової англійської мови;

1210.1 – приватна підприємницька діяльність у міжнародному бізнес-середовищі,

1473 – коучер, бізнес-консультант,

2447 – фахівець з проектів,

1210 – консультант з економічних питань,

2447.2 – професії у сфері управління проектами тощо.

27 вересня 2021 року, в рамках дисципліни “Вступ до спеціальності”, студенти спеціальності 015  та викладачі кафедри іноземних мов ОНЕУ були в гостях у нашого потенційного партнера “Департаменту перекладів”.

Зустріч пройшла душевно і дружелюбно. Нам розповіли не лише унікальну історію створення самого департаменту перекладів, а й провели екскурсію по офісу-музею, детально ознайомили з професією перекладача, її можливостями й особливостями.

Ми також поговорили про те, як підготуватися до співбесіди і про навички, які необхідно розвивати нашим студентам, які в подальшому захочуть реалізувати себе в даній професії. Теплий і привітний прийом. Навіть викладачі задумалися, а чи не піти сюди на фріланс)))

Виявилось, що РR менеджер цього агентства – студентка 3 курсу ОНЕУ, що приємно вразило. Також домовилися про створення бази практики на базі “Департаменту перекладів” для студентів спеціальності 015 і заснування щорічної премії найкращому студенту.

Другою частиною нашої програми було знайомство з роботою гіда-екскурсовода. Наш партнер компанія “City tours”, ось уже кілька років допомагає нам в організації екскурсій для наших студентів  англійською мовою. Цей рік не став винятком. Студенти в захваті, очі горять, а що ще потрібно викладачам))

Контактна особа:

ст. викладач Яслинська Катерина Михайлівна

+38 093 350 95 96 (VIBER/TELEGRAM)

Деканат факультету:
Адреса: Пушкінська, 26, к.211