ОП Економіка підприємства та організація підприємницької діяльності (бакалавр)

Спеціальність: 076 ПІДПРИЄМНИЦТВО, ТОРГІВЛЯ ТА БІРЖОВА ДІЯЛЬНІСТЬ

Освітньо-професійна програма

ЕКОНОМІКА  ПІДПРИЄМСТВА ТА ОРГАНІЗАЦІЯ ПІДПРИЄМНИЦЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

🔹 Програма побудована таким чином, щоб сформувати теоретичні знання із урахуванням вимог ринку праці до висококваліфікованих працівників, надати та удосконалити практичні навички за окремими видами діяльності сучасних керівників та провідних фахівців підприємств різних форм власності.

🔹 Спирається на широке використання тренінгів, роботи у віртуальному підприємстві, ділових ігор, кейсів під час навчання; використовується практичний досвід провідних лекторів під час проведення майстер-класів за окремими темами курсів навчальних планів.

🔹 Теоретичним ядром ОПП є дисципліна «Економіка підприємства» та комплекс пов’язаних з нею дисциплін, таких як: «Планування та контроль у діяльності підприємства», «Розробка бізнес-планів», «Формування та оцінка діяльності підприємства», «Управління витратами» та інші;

🔹 Практична апробація теоретичних знань та вмінь досягається завдяки широкому використанню тренінгів («Тренінг «організація Стартапу», Тренінг «Управління підприємством з використанням інформаційно-аналітичних систем»), роботи у віртуальному підприємстві (Навчально-економічна практика), ділових ігор («Стратегія підприємства»), майстер-класів за окремими темами заснування та функціонування підприємства (Startup University).

Студенти про навчання за ОП

📌 ДИСЦИПЛІНИ ЗА ОП

Посада Оклад(за умови відсутності стажу)
ДИРЕКТОР підприємства 20 000 – 50 000 грн.
Заступник директора 15 000 – 40 000 грн.
Начальник планово-економічного відділу 15 000 – 25 000 грн.
Економіст з планування 10 000 – 20 000 грн.
Підприємець 20 000 – 50 000 грн.

Контактна особа:

Танасюк Ірина Михайлівна