015 «Професійна освіта (Економіка)»

АНГЛІЙСЬКА МОВА В ЕКОНОМІЦІ ТА БІЗНЕС-ОСВІТІ

Нова спеціальність  – 015 «Професійна освіта (Економіка)», інноваційна освітня програма «Англійська мова в економіці та бізнес освіті» є актуальною відповіддю на виклики та попит сьогодення, та перспективною для сучасної молоді. Підготовка студентів відбувається за трьома напрямками: іноземні мови (англійська, як основна та німецька/французька, як вибіркові), бізнес освіта, а також педагогіка та психологія вищої школи.

Протягом навчання студенти набувають навичок та знань за такими дисциплінами як: фонетика, грамматика та лексика ділової англійської мови; друга іноземна мова, міжкультурні коммунікації, емоційний інтеллект, основи бізнесу, бізнес-консультування та коучінг, етика бізнесу (професійна етика та конфліктологія), міжнародні економічні відносини, бізнес-планування, методика проведення бізнес-тренінгів та багато інших.

Інноваційна освітня програма «Англійська мова в економіці та бізнес освіті» розкриває перед студентами перспективи побудови кар’єри у освітній діяльності, готує до роботи перекладача, ментора, коуча, бізнес-консультанта, а також орієнтує студентів до подальшої роботи у педагогічній, філологічній та консалтинговій діяльності із високим рівнем володіння іноземними мовами.

Презентація зі спеціальності 015

Після закінчення програми навчання випускники  будуть здатні:

• викладати економічні дисципліни англійською мовою;
  • надавати бізнес-консультації та проводити коуч-сесії;
  • володіти методикою проведення бізнес-тренінгів;
  • управляти освітніми проектами;
  • працювати над розвитком особистої кар’єри;
  • працювати перекладачем та здійснювати будь-які комунікації у англомовному у бізнес-середовище на професійному рівні.

Працевлаштування у закладах середньої, спеціалізованої та вищої освіти (школи, ліцеї, гімназії, технікуми, університети), перекладацьких агенствах, міжнародних компаніях, бізнес середовищі, агенствах з надання консалтигнових послуг, займатися приватною практикою, консалтингом та в обраній сфері, науковій та дослідницькій діяльності тощо), в яких випускники працюють на посадах, які потребують розв’язання прикладних задач та здатності нести відповідальність за результати своєї діяльності та діяльності інших осіб у певних ситуаціях, які характеризуються певною невизначеністю умов.

Після закінчення навчання за освітньо-професійною програмою випускник може займати відповідну первинну посаду (за Державним класифікатором професій ДК 003: 2010):

2310 – викладач економічних дисциплін англійською мовою;

2351.1 – науковий співробітник;

231 – педагог професійного навчання;

2444.2 – перекладач ділової англійської мови;

1210.1 – приватна підприємницька діяльність у міжнародному бізнес-середовищі,

1473 – коучер, бізнес-консультант,

2447 – фахівець з проектів,

1210 – консультант з економічних питань,

2447.2 – професії у сфері управління проектами тощо.

27 вересня 2021 року, в рамках дисципліни “Вступ до спеціальності”, студенти спеціальності 015  та викладачі кафедри іноземних мов ОНЕУ були в гостях у нашого потенційного партнера “Департаменту перекладів”.

Зустріч пройшла душевно і дружелюбно. Нам розповіли не лише унікальну історію створення самого департаменту перекладів, а й провели екскурсію по офісу-музею, детально ознайомили з професією перекладача, її можливостями й особливостями.

Ми також поговорили про те, як підготуватися до співбесіди і про навички, які необхідно розвивати нашим студентам, які в подальшому захочуть реалізувати себе в даній професії. Теплий і привітний прийом. Навіть викладачі задумалися, а чи не піти сюди на фріланс)))

Виявилось, що РR менеджер цього агентства – студентка 3 курсу ОНЕУ, що приємно вразило. Також домовилися про створення бази практики на базі “Департаменту перекладів” для студентів спеціальності 015 і заснування щорічної премії найкращому студенту.

Другою частиною нашої програми було знайомство з роботою гіда-екскурсовода. Наш партнер компанія “City tours”, ось уже кілька років допомагає нам в організації екскурсій для наших студентів  англійською мовою. Цей рік не став винятком. Студенти в захваті, очі горять, а що ще потрібно викладачам))

Контактна особа:

ст. викладач Яслинська Катерина Михайлівна

+38 093 350 95 96 (VIBER/TELEGRAM)

Мотиваційний лист на цю спеціальність (тільки контрактна основа)

Перелік конкурсних предметів (вступних іспитів)

Контракт

Вагові коефіцієнти
1. Українська мова
2. Математика
3. Історія України або іноземна мова, або географія, або біологія, або фізика, або хімія