015 Професійна освіта (Економіка)

Нова спеціальність  – 015 «Професійна освіта (Економіка)», інноваційна освітня програма «Англійська мова в економіці та бізнес освіті» є актуальною відповіддю на виклики та попит сьогодення, та перспективною для сучасної молоді. Підготовка студентів відбувається за трьома напрямками: іноземні мови (англійська, як основна та німецька/французька, як вибіркові), бізнес освіта, а також педагогіка та психологія вищої школи.

Протягом навчання студенти набувають навичок та знань за такими дисциплінами як: фонетика, грамматика та лексика ділової англійської мови; друга іноземна мова, міжкультурні коммунікації, емоційний інтеллект, основи бізнесу, бізнес-консультування та коучінг, етика бізнесу (професійна етика та конфліктологія), міжнародні економічні відносини, бізнес-планування, методика проведення бізнес-тренінгів та багато інших.

Інноваційна освітня програма «Англійська мова в економіці та бізнес освіті» розкриває перед студентами перспективи побудови кар’єри у освітній діяльності, готує до роботи перекладача, ментора, коуча, бізнес-консультанта, а також орієнтує студентів до подальшої роботи у педагогічній, філологічній та консалтинговій діяльності із високим рівнем володіння іноземними мовами.

Презентація зі спеціальності 015

Перелік конкурсних предметів (вступних іспитів)

Контракт

Вагові коефіцієнти