242 «Туризм і рекреація»

БАКАЛАВР

Спеціальність 242 «Туризм і рекреація»

Освітня програма «Економіка та організація туристичної діяльності»


Бакалавр денної, заочної та вечірньої форм навчання: галузь знань 24 „Сфера обслуговування”, спеціальність 242 «Туризм і рекреація». Прийом у обсязі 125 осіб. Конкурсні предмети (вступні іспити): іноземна мова (профільний предмет), українська мова та література, географія.

Магістр денної форми навчання: галузь знань 24 „Сфера обслуговування”, спеціальність 242 «Туризм і рекреація». Прийом у обсязі 50 осіб.

 

 

Дисципліни, що викладаються випусковою кафедрою за спеціальністю 242 «Туризм і рекреація»

 

Ким можуть працювати випускники:

 

Посада Зарплатня, грн
Менеджер з туризму 14 000 грн
Менеджер з розвитку туризму 16 000 грн
Агент з бронювання 15 000 грн
Туроператор 11 000 грн
Турагент 11 000 грн
Інструктор з туризму 14 000 грн
Спеціаліст візового центру 15 000 грн
 Спеціаліст з санаторно-курортної справи 14 000 грн
 Спеціаліст з туризму  14 000 грн
 Спеціаліст з клієнтського сервісу  16 000 грн
 Адміністратор готелю  10 000 грн
 Екскурсовод  9 000 грн

ПРІЗВИЩЕ, ІМ’Я ПОСАДА
БЕДРАДІНА ГАННА  директор туристичного підприємства «Селезньов Тур», м. Одеса, Україна, ст. викладач кафедри туристичного та готельно-ресторанного бізнесу, ОНЕУ, м. Одеса, Україна
НАЛИВАЙКО ДАР’Я менеджер з продаж та маркетингу готелю «Панорама де Люкс», м. Одеса, Україна
ДЕХТЯР МАРІЯ директор туристичного підприємства «Тур Поінт», м. Одеса, Україна
СІТНІКОВА ВІРА засновник туристичного агентства «Спільно Тревел», м. Одеса, Україна
ТІТОР ГАЛИНА директор туристичного підприємства «Тревел-Консалт», м. Одеса, Україна
КЛЕМЕНТЬЄВА КАТЕРИНА  засновник туристичного підприємства «Тревел-Консалт», м. Одеса, Україна
ОРЛОВСЬКА НАТАЛІЯ засновник туристичного підприємства «Флай-Мі» (агенція сімейних подорожей), м. Одеса, Україна
ШИКІНА ОЛЬГА к.е.н., доцент кафедри туристичного та готельно-ресторанного бізнесу, ОНЕУ, м. Одеса, Україна

📌ОНЕУ підписав договір про проходження студентами міжнародної практики з ANEX TOUR (Туреччина)🇹🇷

Одним з найпопулярніших напрямків міжнародної практики для студентів спеціальностей «Туризм» та «Готельно-ресторанна справа» є Туреччина. Участь в програмі оплачується турецькою стороною — переліт, проживання в період навчання в готелі 4-5 * на території Туреччини.

У процесі вводних лекцій близько тижня студенти вивчають особливості роботи, історію і географію країни, психологію роботи з туристами і інші предмети. По закінченню теоретичної частини, студенти 2 тижні їздять по всій Туреччині, вивчаючи пам’ятки і екскурсійні напрямки.

На початку підготовки до літнього сезону студенти розподіляються по регіонах (Мармарис, Бодрум, Белек, Сіде, Аланія, Кемер і ін.). Вони проживають в комфортабельних гуртожитках для персоналу і приступають до роботи на посадах трансфермен, готельний гід, шопінг гід, екскурсійний гід, аніматор та ін (в залежності від результатів співбесіди).

Даний вид практики дозволяє студентам отримати безцінний досвід роботи в п’ятизіркових готелях Туреччини на різних посадах, об’їздити всю Туреччину і отримати гідну оплату за свою працю.

Умови участі в програмі:

— Комунікабельність

— Від 18 років

— Співбесіда з представниками компанії

Можливості:

— Зарплата від 500 у.о. / міс. +%

— Період роботи 5-6 міс.

— Безкоштовне навчання, переліт, проживання, екскурсії

Такі стажування дають унікальну змогу студентам підкріпити теоретичні знання на практиці, побачити нову країну, покращити навички комунікації з різними людьми, допомагають отримати новий багаж знань, ділові зв’язки і дружні контакти.

📌10 квітня відбувся щорічний «День науки» на факультеті міжнародної економіки, який присвячений святкуванню Дня звільнення Одеси🗓

10 квітня відбувся щорічний «День науки» на факультеті міжнародної економіки у 5 корпусі, який присвячений святкуванню Дня звільнення Одеси. За вже усталеними традиціями кафедра туристичного та готельно-ресторанного бізнесу організовує власну конференцію, темою якої цього року є «Туристичний та готельно-ресторанний бізнес: світовий досвід та перспективи розвитку для України».

Ми пишаємось тим, що збірник матеріалів нашої конференції щороку стає дедалі масивнішим, адже географія учасників конференції склала більше 16 ЗВО з представниками країн далекого зарубіжжя (Франція, університет Анже).

Виступ студентів на конференції допомагає удосконалювати ораторську майстерність та вміння дебатувати на наукові теми. Участь у конференції колег із інших навчальних закладів дала можливість налагодити нові та перспективні зв’язки.

День науки – це гарна нагода вручити грамоти нашим видатним студентам та відзначити активну наукову діяльність вельмишановних колег.

Усім дякуємо за активну участь, а також окрема подяка за організацію та формуванню збірника конференції Світлана Галасюк.

📌Зустріч студентів спеціальностей «Туризм» та «Готельно-ресторанна справа» ФМЕ з Президентом Асоціації «Туризм» Одеси Кузнецовою Оксаною🌏

20 вересня 2018 року відбулася зустріч студентів 1-3 курсів спеціальностей «Туризм» та «Готельно-ресторанна справа» з Президентом Асоціації «Туризм» Одеси Кузнецовою Оксаною.

На зустрічі обговорювалися питання важливості застосування практичних знань та вмінь, отриманих при вивченні теорії туризму та готельно-ресторанного бізнесу, поглиблення комунікацій між студентством та підприємцями, важливості співпраці студентів з Асоціацією «Туризм Одеси».

Студенти та викладачі отримали інформацію щодо проходження практики в закладах туристичного та готельно-ресторанного бізнесу міста Одеси та Одеської області під керівництвом Асоціації.

Чекаємо на нові зустрічі та тісну співпрацю кафедри туристичного та готельно-ресторанного бізнесу ОНЕУ та Асоціації «Туризм Одеси»!

Контактні особи:

к.е.н., доцент Давиденко Ірина Володимирівна

+38 050 143 94 44

 

к.е.н., доцент Нєчева Наталья Валеріївна

+38 068 002 18 32 (VIBER/TELEGRAM)

Перелік конкурсних предметів (вступних іспитів)

Бюджет / контракт

Вагові коефіцієнти
1. Українська мова 0,40
2. Іноземна мова 0,30
3. Історія України
або іноземна мова,
або біологія,
або хімія,
або фізика
0,30
0,50
0,35
0,25
0,25

Ähnliches Foto