Заходи для абітурієнтів

Традиційно двічі на рік ОНЕУ проводить День відкритих дверей для абітурієнтів та їх батьків.

Протягом заходу проходить презентація спеціальностей, де школярі з батьками мають можливість поспілкуватися з представниками різних спеціальностей, задати питання та отримати розгорнуті відповіді і різноманітні надруковані матеріали, інформаційні матеріали та сертифікати кафедр про участь у міжнародних проектах.

Абітурієнтам надаєть можливість пройти безкоштовний тренінг з тестування ЗНО та перевірити свої здібності з 3-х предметів: українська мова, математика та географія.

Двічі на рік абітурієнти мають можливість долучитися до пізнавального освітнього проекту School Week End з економічним напрямом інтерактивного навчання, який триває протягом пяти тижнів.

В рамках проекту щосуботи різноманітні кафедри ОНЕУ проводять цікаві та інформативні заходи для абітурієнтів: бізнес-лекції, майстер-класи, брейнг-ринги, дебати, квестів тощо.

Учасники заходу отримають сертифікати.

В терміни шкільних канікулів в ОНЕУ періодично проходить тиждень цікавих заходів для абітурієнтів School Week.

Протягом п’яти днів різні кафедри ОНЕУ проводять повчальні заходи для абітурієнтів.

Учасники заходу отримають сертифікати. Пориньте у світ економічних спеціальностей та познайомтесь з майбутньою спеціальністю!

Кафедра іноземних мов ОНЕУ проводить міський квест «Сучасна Одеса» іноземними мовами для учнів 10-11 класів шкіл з поглибленим їх вивченням. Загальна кількість учасників заходу доходить до близько 100 осіб.

На початку гри кожна команда отримує пакет завдань, в яких за допомогою кросвордів, загадок та ребусів закодовані цікаві, привабливі або новітні місця Одеси (арт-об’єкти, скульптури та інші простори для проведення вільного часу).

Участь у квесті дало змогу учням ознайомитися з ОНЕУ, зазирнути у середину його життя, а також відчути його привітливість та гостинність. До того ж, учні мають змогу розкрити місто Одесу з історичної та культурної сторони, адже воно розвивається з кожним днем.

Назва заходу Відповідальний Період виконання
1 Організація клубу «Фінансовий директор» на базі фінансово-економічного факультету Кафедра фінансового менеджменту та фондового ринку Щомісячно
2 Проведення квесту на економічну тему Кафедра фінансового менеджменту та фондового ринку Три квеста на протязі року
3 Зустріч студентів зі співробітниками правоохоронних органів (лекції-дискусії) Кафедра економіки, права та управління бізнесом Протягом року
4 Гра «Cash Flow» – зроби крок до власного бізнесу Кафедра бухгалтерського обліку і аудиту Протягом року
5 Диспут із батьками ЗОШ м.Одеси про “Правила прийому в вищі навчальні заклади України у 2019 році” Кафедра бухгалтерського обліку і аудиту Протягом року
6 Впровадження і робота школи «Майбутній аудитор» для абітурієнтів Кафедра бухгалтерського обліку і аудиту Протягом року
7 «Моя майбутня професія». Професійна платформа «Облік, аудит і оподаткування: мова бізнесу, економічної безпеки і багатства кожної людини» Кафедра бухгалтерського обліку і аудиту Протягом року
8 Проведення ділової гри Robinson Кафедра економіки підприємства та організації підприємницької діяльності 2-12 квітня 2018 року
9 Квест-гра за участі  студентів  та школярів «Вулицями старої Одеси» Кафедра туристичного та готельно-ресторанного бізнесу Травень 2018
10 Круглий стіл «Розробка програми місцевого економічного розвитку» за участю студентів ОПП «Муніципальна економіка» Кафедра економіки, права та управління бізнесом 17 вересня 2018 р.
11 Операційний семінар «Від стратегії до дій» для ОТГ Херсонської  та Миколаївскьої областей Кафедра економіки, права та управління бізнесом 17-21 вересня 2018 р.
12 PhD Conference and Workshop, Varna 2018 Кафедра бухгалтерського обліку і аудиту 27-28 вересня 2018 р.
13 Екскурсія зі студентами 1 курсу ФЕУВ «Вулиці Одеси» Кафедра економіки, права та управління бізнесом Вересень

2018 р.

14 Відвідування студентами Одеського хліб комбінату №4 Кафедра економіки, права та управління бізнесом Вересень 2018р., березень 2019 р.
15 Відвідування студентами  2 курсу ТОВ АФ «Евріка» Овідіопольскій р-он Одеської області Кафедра економіки, права та управління бізнесом Жовтень

2018 р.

16 Проведення гри «Що? Де? Коли?» та нагородження учнів переможців Кафедра управління персоналом і економіки праці Жовтень 2018 – травень 2019
17 Проведення міжнародної науково-практичної конференції «Економіко-правові аспекти господарювання: сучасний стан, ефективність та перспективи» (за участі гостей із ЗВО-партнерів) Кафедра економіки, права та управління бізнесом 4-5 жовтня 2018 р.
18 Практично-пізнавальна лекція на тему «Можливості наукових фондів для вивчення економіко-правових дисциплін» у  бібліотеці ім. Горького Кафедра економіки, права та управління бізнесом 16 жовтня 2018 р.
19 Круглий стіл «Форсайт «Україна-2027» Кафедра бухгалтерського обліку і аудиту 19 жовтня 2018 р.
20 Гра-квест «Сучасна Одеса» для учнів 10-11 класів шкіл з поглибленим вивченням іноземних мов Кафедра іноземних мов 19 жовтня 2018 року
21 Екскурсія до Національного дендрологічного парку «Софіївка» Кафедра бухгалтерського обліку і аудиту 20 жовтня 2018 р.
22 Проведення ділової гри Кафедра економічного аналізу 20 та 25 – жовтень 2018 року
23 «Helloween in ONEU» Кафедра бухгалтерського обліку і аудиту 1 листопада 2018 р.
24 Круглий стіл «Аналітична платформа YouControl – надійне інформаційне джерело для захисту бізнесу» Кафедра бухгалтерського обліку і аудиту Листопад 2018 р.
25 «Тиждень рідної мови» Кафедра бухгалтерського обліку і аудиту Перша декада листопада

2018 р.

26 Проведення фокус-групи з залученням тесту «Карта інтересів» Кафедра туристичного та готельно-ресторанного бізнесу Грудень 2018,

березень 2019

27 Круглий стіл «Глобальні принципи управлінського обліку» Кафедра бухгалтерського обліку і аудиту Грудень 2018 р.
28 Бізнес-квест «Таємниці Одеси» Кафедра бухгалтерського обліку і аудиту Грудень 2018 р.
29 Meeting of the Executive Committee Members of the CESEENet Кафедра бухгалтерського обліку і аудиту Лютий-Березень 2019 р.
30 Круглий стіл «Аудиторська діяльність в Україні – виклики і перспективи» Кафедра бухгалтерського обліку і аудиту Березень 2019 р.
31 Проведення ділової гри «Винахідливий підприємець» Кафедра економіки, права та управління бізнесом Березень-квітень

2019 р

32 Бізнес-квест «Скарби ОНЕУ» Кафедра бухгалтерського обліку і аудиту Квітень 2019
33 Зустріч зі студентами 5-го курсу з питань можливостей працевлаштування у Торгівельному центрі «Епіцентр» Кафедра економіки, права та управління бізнесом Квітень-травень 2019 р.

Ähnliches Foto

Ähnliches Foto