242 «Туризм» (молодший бакалавр)

Ким можуть працювати випускники:

• Менеджер з туризму – 14 000 грн
  • Менеджер з розвитку туризму – 16 000 грн
  • Агент з бронювання – 15 000 грн
  • Туроператор – 11 000 грн
  • Турагент – 11 000 грн
  • Інструктор з туризму – 14 000 грн
  • Спеціаліст візового центру – 15 000 грн
  • Спеціаліст з санаторно-курортної справи – 14 000 грн
  • Спеціаліст з туризму – 14 000 грн
  • Спеціаліст з клієнтського сервісу – 16 000 грн
  • Адміністратор готелю – 10 000 грн
  • Екскурсовод – 9 000 грн

Бедрадіна Ганна – директор туристичного підприємства «Селезньов Тур», м. Одеса, Україна, ст. викладач кафедри туристичного та готельно-ресторанного бізнесу, ОНЕУ, м. Одеса, Україна.

Дар’я Наливайко – менеджер з продаж та маркетингу готелю «Панорама де Люкс», м. Одеса, Україна.

Дехтяр Марія – директор туристичного підприємства «Тур Поінт», м. Одеса, Україна.

Сітнікова Віра – засновник туристичного агентства «Спільно Тревел», м. Одеса, Україна.

Тітор Галина – директор туристичного підприємства «Тревел-Консалт», м. Одеса, Україна.

Клементьєва Катерина – засновник туристичного підприємства «Тревел-Консалт», м. Одеса, Україна.

Орловська Наталія – засновник туристичного підприємства «Флай-Мі» (агенція сімейних подорожей), м. Одеса, Україна.

Шикіна Ольга – к.е.н., доцент кафедри туристичного та готельно-ресторанного бізнесу, ОНЕУ, м. Одеса, Україна.