Комісія профкому з культурно-масової, спортивної та оздоровчої роботи

Котова Інна Миколаївна
Голова комісії з культурно-масової, спортивної та оздоровчої роботи, старший науковий співробітник науково-дослідної частини ОНЕУ

Члени комісії:
  • Єсіна Ольга Геннадіївна – старший викладач кафедри економічної кібернетики та інформаційних технологій, член профкому.
  • Самсонюк Світлана Віталіївна – провідний бібліотекарчлен профкому .
  • Обнявко Олександр Валентинович – к.е.н., доцент кафедри маркетингу, член профкому.
  • Добрунік Тетяна Пилипівна – к.е.н., викладач кафедри бухгалтерського обліку, аналізу та аудиту, член профкому.
  • Житовоз Олена Володимирівна – комендант гуртожитку № 3, член профкому.

Профспілковий рух неможливий без культурно-масової, естетичної роботи, а також без фізкультури і спорту. Ця ділянка роботи дуже важлива в роботі профспілкової організації. Матеріальною підтримкою та грошовим забезпеченням цього напрямку стала є виконання статті 44 Закону України «Про Профспілкових спілки, їх права та гарантії діяльності». Завдяки цьому університет переаховує профспілковій організації 0,5% коштів спеціального фонду оплати праці на організацію і проведення культурно-масової, спортивної та оздоровчої роботи.

Члени культурно-масової комісії особливу увагу приділяють розвитку духовних і культурних потреб працівників університету та членів їхніх сімей. З цією метою організовуються:

• походи в культурні заклади нашого міста – музеї, театри, кінотеатри,
  • екскурсії вихідного дня,
  • молодіжні турніри з боулінгу,
  • проведення тематичних і новорічних вечорів, урочистих зібрань з нагоди святкування Міжнародного жіночого Дня 8 Березня, Дня Перемоги, ювілеїв кафедр та факультетів,
  • спортивного вечора.

Протягом багатьох років проводиться активна спільна робота профкому з кафедрою фізичного виховання і спорту. Співробітники університету мають можливість займатися тенісом, оздоровчою гімнастикою, шахами, приймають участь у спартакіаді.

Комісія проводить роботу з ветеранами університету і дітьми співробітників.

Майже протягом тридцяти років ветерани університету (це ті працівники, які пропрацювали в ОНЕУ більше 25 років) щорічно отримують газету «Вечірня Одеса», а також мають можливість получати  матеріальну допомогу, брати участь у всіх святкових заходах, що проводяться в університеті.

Діти співробітників бажані гості в університеті. Для них організовуються конкурс «Дитячий малюнок» та Новорічні свята, вони беруть участь в екскурсіях, походах в театри і цирк. Також профком забезпечує їх путівками до дитячого оздоровчого табору «Знамено» і СТ «Економіст».

За активну участь в організації та проведенні культурно-масової та спортивної роботи для працівників університету та членів їх сімей члени комісії  з культурно-масової, спортивної та оздоровчої роботи неодноразово нагороджувались Почесними грамотами обкому Профспілки працівників освіти і науки України та профспілкової організації університету.