Одеський національний економічний університет запрошує взяти участь у засіданні круглого столу на тему: «Використання сонячної енергії як альтернативного джерела електроживлення багатоповерхових будинків та об’єктів соціальної інфраструктури»

У рамках реалізації проєкту Erasmus+ КА2 UKRENERGY  Одеський національний економічний університет запрошує всіх зацікавлених осіб взяти участь у засіданні круглого столу на тему: «Використання сонячної енергії як альтернативного джерела електроживлення багатоповерхових будинків та об’єктів соціальної інфраструктури», який відбудеться 27 серпня 2024 року об 11:00 в коворкінгу 1-го корпусу ОНЕУ (вул. Преображенська, 8, ауд. 111) у змішаному форматі (офлайн та онлайн).

Фахівцями нашого університету було досліджено успішний досвід використання сонячних електростанцій (СЕС) у багатоповерхових будинках (ОСББ) для задоволення загальнобудинкових потреб та на об’єктах соціальної інфраструктури, які вже за рахунок сонячної енергії мають часткову енергонезалежність і економлять свої видатки на послуги електропостачання.

Під час круглого столу від експертів, представників профільних організацій, органів влади та банків ви дізнаєтесь:
– Про діючі місцеві та загальнодержавні програми співфінансування встановлення СЕС.
– З перших вуст про реальні приклади впровадження СЕС у ОСББ та на об’єктах соціальної інфраструктури.
– Які документи слід отримати для встановлення СЕС.
– Яка площа потрібна для СЕС.
– Скільки становить економія коштів.
– Які умови діючих пільгових кредитних програм щодо встановлення СЕС.
– У якій мірі досягається енергонезалежність об’єкта при встановленні СЕС.
– Як накопичувати енергію.
– Як отримати компенсацію за обладнання СЕС для ОСББ.
– Та багато інших питань, пов’язаних із встановленням СЕС.

Участь у круглому столі візьмуть представники:
– Асоціації сонячної енергетики України.
– Фонду енергоефективності України.
– Одеської обласної державної адміністрації.
– Одеської міської ради.
– Львівської міської ради.
– Ніжинської міської ради.
– ВП НУБіП України «НАІ».
– Асоціації «ОСББ міста Києва».
– АТ «Ощадбанк».
– АТ «КБ «ГЛОБУС».
– Голови ОСББ та ЖБК міста Одеси.
– Керівники комунальних підприємств та закладів.

Для реєстрації на захід прохання заповнити форму за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/1Aql8jFiiHeTljpPSG9959ajmftYG_07khYhyXWDw57k/edit